Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: VOOPOO Drag X 80W Pod İstanbul
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba,

Cihazım 1 aylıktır. Toplamda 5 kere kullanmışımdır. İstanbul içi (Ataşehir) elden, ya da İstanbul içi bana bi kurye ile kurye ile teslimat yapabilirim. Cihaz kozmetik olarak 10/10 dur. Elimde olan 3 adet Sony VTC 18650 pil de kutuya dahildir. 1 adet içinde kullanmış olduğum atomizere takılı coil vardır. Fiyatı ihtiyaçtan dolayı uygun tutuyorum. 500 TL.
Telefon numarası gönderir misin
(19-05-2022, Saat: 23:48)Emir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Telefon numarası gönderir misin

Merhaba. Cihazın başlığını yanlış atmışım. Eski cihazımın ismini yazmışım. Sattığım cihaz VOOPOO Drag X 80W Pod
İstediğim gibiyse alabilirim iletişim numarası verir misiniz
(19-05-2022, Saat: 23:51)mtuna Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(19-05-2022, Saat: 23:48)Emir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Telefon numarası gönderir misin

Merhaba. Cihazın başlığını yanlış atmışım. Eski cihazımın ismini yazmışım. Sattığım cihaz VOOPOO Drag X 80W Pod

merhaba;

cihaz hala satılıksa 05388141885 ten iletişim kurabilir misiniz?
(19-05-2022, Saat: 23:34)mtuna Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

Cihazım 1 aylıktır. Toplamda 5 kere kullanmışımdır. İstanbul içi (Ataşehir) elden, ya da İstanbul içi bana bi kurye ile kurye ile teslimat yapabilirim. Cihaz kozmetik olarak 10/10 dur. Elimde olan 3 adet Sony VTC 18650 pil de kutuya dahildir. 1 adet içinde kullanmış olduğum atomizere takılı coil vardır. Fiyatı ihtiyaçtan dolayı uygun tutuyorum. 500 TL.

merhaba güncel mi ?
hala satılıkmı
telefon numarası gönderir misin whatsApp iletişimi kuralım ?