Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Temiz Vaporesso Revenger
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba iyi forumlar. Elimde bana ait olan yaklaşık 3-4 ay kullandığım ardından 2 yıl kadar hiç kullanmadığım elektronik sigaramı satmak istiyorum. Vaporesso Revenger, 2 adet sony vtc6 pil almıştım kullanırken 2 yıl geçti üzerinden hala mevcutlar ama hiç kullanılmadığı için ölü mü bilemiyorum alan kişi isterse pilleri de yollayabilirim. Bunun yanında 3 adet ambalajında duran smok marka coilleride yanında vereceğim. Sıfır fiyatına mümkün oldugunca arastırarak baktım 1200 bandında, ben sadece 450₺ istiyorum. İzmir içi teslim edebilirim. Kargo için de uyguna getirebilirim. İyi forumlar dilerim.
Özelden foto atabilir misiniz? Piller ölü de olsa kurtarırız sorun değil. Atomizeri kendi atosu mu yoksa Smok baby mi takılı? 0 554 129 54 43
(25-05-2022, Saat: 07:31)Xaqior Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba iyi forumlar. Elimde bana ait olan yaklaşık 3-4 ay kullandığım ardından 2 yıl kadar hiç kullanmadığım elektronik sigaramı satmak istiyorum. Vaporesso Revenger, 2 adet sony vtc6 pil almıştım kullanırken 2 yıl geçti üzerinden hala mevcutlar ama hiç kullanılmadığı için ölü mü bilemiyorum alan kişi isterse pilleri de yollayabilirim. Bunun yanında 3 adet ambalajında duran smok marka coilleride yanında vereceğim. Sıfır fiyatına mümkün oldugunca arastırarak baktım 1200 bandında, ben sadece 450₺ istiyorum. İzmir içi teslim edebilirim. Kargo için de uyguna getirebilirim. İyi forumlar dilerim.
Güncelse 05451485404 fotoğraf atabilir misiniz?
(25-05-2022, Saat: 07:31)Xaqior Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba iyi forumlar. Elimde bana ait olan yaklaşık 3-4 ay kullandığım ardından 2 yıl kadar hiç kullanmadığım elektronik sigaramı satmak istiyorum. Vaporesso Revenger, 2 adet sony vtc6 pil almıştım kullanırken 2 yıl geçti üzerinden hala mevcutlar ama hiç kullanılmadığı için ölü mü bilemiyorum alan kişi isterse pilleri de yollayabilirim. Bunun yanında 3 adet ambalajında duran smok marka coilleride yanında vereceğim. Sıfır fiyatına mümkün oldugunca arastırarak baktım 1200 bandında, ben sadece 450₺ istiyorum. İzmir içi teslim edebilirim. Kargo için de uyguna getirebilirim. İyi forumlar dilerim.

05312215019 ulaşır mısınız
05347352623 güncelse ulaşır mısınız?
guncelse gorusmek ıcın tlf numarası atrmıssınız