Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: dolandiricilik GÜRKAN ERDIL
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
sayin duman severler ,

sizleri uyarmak maskatiyla bir paylaşımda bulunmak istiyorum. Gurkan erdil isimli elektronik sigara saticisi odemeleri alıp asla kargoları yollamıyor iade de yapmıyor ve sürekli kargoya verdik git bak diyor ama öyle bir kargo olmuyor.. biz savciliga şikayette bulunduk . buraya nasıl resim ve belge konulur bilmiyorum o yüzden belgeleri ve resimleri görmek isteyenler varsa benimle irtibata gecebilir
(25-06-2019, Saat: 16:20)bashodasahn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]sayin duman severler ,

sizleri uyarmak maskatiyla bir paylaşımda bulunmak istiyorum. Gurkan erdil isimli elektronik sigara saticisi odemeleri alıp asla kargoları yollamıyor iade de yapmıyor ve sürekli kargoya verdik git bak diyor ama öyle bir kargo olmuyor.. biz savciliga şikayette bulunduk . buraya nasıl resim ve belge konulur bilmiyorum o yüzden belgeleri ve resimleri görmek isteyenler varsa benimle irtibata gecebilir
Dostum selin3437 şahısta dolandırıcı muhtemelen aynı kişi.siber suçlara şikayet etbence
BU PAYLAŞIM SUÇ OLUŞTURMAKTA. GÜRKAN ERDİL İSİMLİ ŞAHSIN AVUKATI OLARAK SAVCILIK SÜRECİNİ BAŞLATMADAN ÖNCE SİTENİZ İLE İLETİŞİME GEÇMEK İSTEDİM. PAYLAŞIMIN İVEDİLİKLE KALDIRILMASINI TALEP EDİYORUM. GÜRKAN ERDİL İSİMLİ ŞAHSIN SABIKA KAYDI BULUNMAMAKTADIR. İSTERSENİZ TELEFON NUMARAM ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. KENDİSİNİN SABIKA KAYDINI SİZLERE ATABİLİRİM. YARDIMCI OLUP İLETİŞİME GEÇEBİLİRSENİZ SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER. GSM:05318540564
Gürkan ERDİL İsimli Şahısın Resmi kayıtlara göre 8 adet Dolandırıcılık ve aynı zaman da Bursa da YAĞMA dan dolayı Sabıkası vardır. Bu Şahıs Herkese sahte dekont, Sahte Posta gönderileri yapmaktadır yani size gelecek olan sabıka kaydıda sahte olacaktır !
Kanmayın !!!

Arkadaş hakkın da ufak bi bilgi vereyim size bu arkadaş 2017 tarihinden beri bu dolandırıcılık suçunu işlemeye başlamıştır. 
En son ailesini dolandırıp babası hem evlatlıktan hemde miras dan REDDETMİŞTİR. Babasının arkadaşlarını dolandırıp babası borçlarını ödemek için taşınmazlarını satmıştır hatta ve hatta annesi bu durumlar dan dolayı Felç olmuştur !

Okadar çok hikaye var ki hangisini anlatayım size ?

Bu arkadaşın halen piyasada dolaşıyor olması büyük rahatlık !