Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: İqos cihaz arıyorum ikinci el acil !
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
İkinci el az kullanılmış elden alabileceğim Aydın-Denizli-Muğla lokasyonu olur. Kargoyla gönderim yapacaklar da yazsın başka şehir de değerlendiriyorum.
İqos lil 2.0 var
(29-08-2022, Saat: 12:03)Buselikkk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İkinci el az kullanılmış elden alabileceğim Aydın-Denizli-Muğla lokasyonu olur. Kargoyla gönderim yapacaklar da yazsın başka şehir de değerlendiriyorum.

Bende var hocam ukraynadan almıştıım 1 ay kullanım hoşuma gitmedi evde yatıyr. Kehribarlı baya heet kaldı elimde onları da alırsanız gönderebilirim
(20-09-2022, Saat: 19:24)biyoboy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(29-08-2022, Saat: 12:03)Buselikkk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İkinci el az kullanılmış elden alabileceğim Aydın-Denizli-Muğla lokasyonu olur. Kargoyla gönderim yapacaklar da yazsın başka şehir de değerlendiriyorum.

Bende var hocam ukraynadan almıştıım 1 ay kullanım hoşuma gitmedi evde yatıyr. Kehribarlı baya heet kaldı elimde onları da alırsanız gönderebilirim

Hal satılıksa wp: 0544 640 3031 iletişime geçerseniz sevinirim.

Merhaba ben de 3 ay kullanılmış IQOS 3 DUO var .