Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: revenger kit izmir
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
arkadaşlar vaperosso revenger kit i kullanmadığım için satıyorum her türlü fonksiyonu çalışıyor sadece ekranında bir çizgi oluştu ancak keyfe keder dileyene resim yollayabilirim..orijinal kutusunda ve 4 adet pil ile yollayacağım 2 normal 2 de yüksek amperli pili mevcut bunun dışında bir adet ikili pil kutusu ve 1 adet kutusunda kullanılmamış yedek nrg tankı hediye edecegim.üzerindeki coil de yeni takıldı.ayrıca 2 adet revenger uyumlu smok coil de yollayacağım. 
1000 tl
cumaya kadar 800 tl
5372246785 arar mısın
güncel
700 tl  güncel
600tl düşünürseniz ilgileniyorum.
(30-10-2022, Saat: 13:58)kutluyurt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]arkadaşlar vaperosso revenger kit i kullanmadığım için satıyorum her türlü fonksiyonu çalışıyor sadece ekranında bir çizgi oluştu ancak keyfe keder dileyene resim yollayabilirim..orijinal kutusunda ve 4 adet pil ile yollayacağım 2 normal 2 de yüksek amperli pili mevcut bunun dışında bir adet ikili pil kutusu ve 1 adet kutusunda kullanılmamış yedek nrg tankı hediye edecegim.üzerindeki coil de yeni takıldı.ayrıca 2 adet revenger uyumlu smok coil de yollayacağım. 
1000 tl
smok nord 2 ile takas dusunur musunuz
Güncelse yazarsan sevinirim ayrıca fotoğraf atarsan iyi olur 05535887761
Hocam satıldımı izmirin neresindensiniz