Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Drag X Plus
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhabalar,

Drag x plus cihazı, 3 adet likiti, 3 adet yedek coil ve 1 adet içindeki kullanılmamış coil + piliyle birlikte satıyorum.
Cihaz 3 aylık bile değil sıfır ayarında, faturası duruyor. 
Fiyat konuşuruz, dediğim gibi cihaz sıfır ayarında.
Sigarayı bırakmak için aldım, bıraktım şimdi bunu da bıraktım artık ihtiyacım olmadığından satmak istiyorum.
İlgilenenler yazarsa konuşuruz. 

İstanbul içi elden teslim edebilirim.

Görselleri telefondan iletebilirim.
Fiyat 2k gibi düşünüyorum ama konuşabiliriz alacak olanla
Fiyat
(14-11-2022, Saat: 17:31)jamelya98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Fiyat

mesajla döndüm
(14-11-2022, Saat: 15:30)musalex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhabalar,

Drag x plus cihazı, 3 adet likiti, 3 adet yedek coil ve 1 adet içindeki kullanılmamış coil + piliyle birlikte satıyorum.
Sigarayı bırakmak için aldım, bıraktım şimdi bunu da bıraktım artık ihtiyacım olmadığından satmak istiyorum.

G-Priv 2 cihazım var tamamen kutulu temiz daha küçük bi cihaza geçmek istiyorum takas edebilirsek hem siz daha pahalıya satabilirsiniz belki gpriv 2 yi bende istediğim cihaza geçmiş olurum cihazın yedek coil dışındaki herşeyinin yedeği var atomizer camı atomizer contaları mod kılıfı 2 set batarya bir set vtc5 bir set vtc4 uygunsa takas edebiliriz
(18-11-2022, Saat: 21:31)Noceda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(14-11-2022, Saat: 15:30)musalex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhabalar,

G-Priv 2 cihazım var tamamen kutulu temiz daha küçük bi cihaza geçmek istiyorum takas edebilirsek hem siz daha pahalıya satabilirsiniz belki gpriv 2 yi bende istediğim cihaza geçmiş olurum cihazın yedek coil dışındaki herşeyinin yedeği var atomizer camı atomizer contaları mod kılıfı 2 set batarya bir set vtc5 bir set vtc4 uygunsa takas edebiliriz

Merhaba, 
maalesef takas aramıyorum sadece elimdeki cihazı satmak istiyorum, tekrar kullanmayacağım e-sigara ve nakit lazım.
Fiyat nedir hocam inşallah bizde birakirz
(22-11-2022, Saat: 21:18)AHMET16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Fiyat nedir hocam inşallah bizde birakirz

hocam mesaj attım size
Fiyat nedir?
(24-11-2022, Saat: 15:17)xenesxx998 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Fiyat nedir?

Mesaj attım size
Fiyat çok soran olmuş, çok az kullandığım için 2k gibi düşünüyorum ama konuşabiliriz alacak olanla.