Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Ankaradan çeşitli Mod, Atomizer
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
[attachment=4636][attachment=4637]Merhabalar;

Daha önceleri kullandığım ve maalesef ateşliye döndüğüm için satmak istediğim mod ve atomizerler;

Smok G-Priv 220 w mod sorunsuz kutusuz coilsiz big baby atomizer ile birlikte (10/8) -750 TL
Sx Mini MX Class - (kutusu mevcut şarj kablosunu bulamadım. kullanıma bağlı boya atmaları var kozmetik 10/7 ) sorunsuz - 800 TL
yanında koruma kılıfınıda hediye edeceğim.
Aspire Zelos 50w kit kutu içeriği tam kozmetik (10/8) - 700 TL
Expromizer v3 Fire siyah renk kutu içeriği tam (10/8) -  400 TL
Kennedy RDA 25 Clone 25 mm (kutu içeriği tam) 10/9 - 200 TL
Manta RTA Gold renk camı kırıldı kozmetik 10*10 (kutu ve yedekler mevcut) - 200 TL
Doggy Style 2K16 SXK mtl RTA clone (yedek içerik mevcut) - 100 TL
nitecore new i2 şarj aleti sorunsuz kutulu - 150 TL

Toplu alım olursa pazarlık yapabiliriz.

ayrıca elimde bir kaç tane vape band mevcut onlarıda hediye edeceğim uzun zamandır kullanılmadığı için piller 
ölmüş durumda bu yüzden yazmadım. isteyene whatsapp tan resim gönderebilirim

Hafta içi Ankara Kızılay elden teslim edebilirim. diğer illere Havale Kargo şeklinde gönderim sağlayabilirim.
Ön attım hocam
(09-01-2023, Saat: 13:47)silmarillione Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhabalar;

Daha önceleri kullandığım ve maalesef ateşliye döndüğüm için satmak istediğim mod ve atomizerler;

Smok G-Priv 220 w mod sorunsuz kutusuz coilsiz big baby atomizer ile birlikte (10/8) -750 TL
Sx Mini MX Class - (kutusu mevcut şarj kablosunu bulamadım. kullanıma bağlı boya atmaları var kozmetik 10/7 ) sorunsuz - 800 TL
yanında koruma kılıfınıda hediye edeceğim.
Aspire Zelos 50w kit kutu içeriği tam kozmetik (10/8) - 700 TL
Expromizer v3 Fire siyah renk kutu içeriği tam (10/8) -  400 TL
Kennedy RDA 25 Clone 25 mm (kutu içeriği tam) 10/9 - 200 TL
Manta RTA Gold renk camı kırıldı kozmetik 10*10 (kutu ve yedekler mevcut) - 200 TL
Doggy Style 2K16 SXK mtl RTA clone (yedek içerik mevcut) - 100 TL
nitecore new i2 şarj aleti sorunsuz kutulu - 150 TL

Toplu alım olursa pazarlık yapabiliriz.

ayrıca elimde bir kaç tane drip tip ve vape band mevcut onlarıda hediye edeceğim uzun zamandır kullanılmadığı için piller 
ölmüş durumda bu yüzden yazmadım. isteyene whatsapp tan resim gönderebilirim

Hafta içi Ankara Kızılay elden teslim edebilirim. diğer illere Havale Kargo şeklinde gönderim sağlayabilirim.

Manta RTA ve Kennedy RDA satıldı diğerleri güncel
Aspire zelos kit satıldı diğerleri güncel
merhabalar g priv ve dogy 2k16 için öm alabilir miyim. yada tel no
Güncel
Sx mini, expromizer v3 ve nitecore şarj aleti için güncel
Ticaretimiz başarıyla gerçekleşti ürünler görselde bulunan ürünlerin aynısı olarak geldi satıcı güvenilir +1
(11-01-2023, Saat: 22:30)Retildent Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ticaretimiz başarıyla gerçekleşti ürünler görselde bulunan ürünlerin aynısı olarak geldi satıcı güvenilir +1

Teşekkür ederim hocam yorum için. Saygılar.
(11-01-2023, Saat: 16:57)silmarillione Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sx mini, expromizer v3 ve nitecore şarj aleti için güncel

Usta atomizer ve mod icin fiyat rica edeceğim
Sayfalar: 1 2 3