Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: BURSA İÇİ İSTİCK PİCO ve Melo III Mini Atomizer
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba Bursa içi (elden tesmin tercihim) elektronik sigarayı 600 tl'ye satıyorum. Zamanında yurt dışından almıştım ama kullanmadım üzerinde yeni taktığım coil duruyor yani 2-3 hafta (kullanıma göre değişir) götürür. İşletim sistemini kendi sitesinden upgrade yaptım son versiyonunda ve kutusu duruyor onu da vereceğim. Satın almak isteyen özel mesajdan ulaşabilir. Yanında yeni aldığım nikotin değeri 3mg olan likiti de vereceğim.
İletişim numarası yollar mısınız efendim
(04-02-2023, Saat: 03:18)Vakanda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İletişim numarası yollar mısınız efendim

Merhaba, size iletişim numarasını özel mesaj olarak yolladım.
no alabilir miyim
(06-02-2023, Saat: 18:55)3kagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]no alabilir miyim

özel mesaj olarak gönderildi
(03-02-2023, Saat: 20:47)mertzote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba Bursa içi (elden tesmin tercihim) elektronik sigarayı 600 tl'ye satıyorum. Zamanında yurt dışından almıştım ama kullanmadım üzerinde yeni taktığım coil duruyor yani 2-3 hafta (kullanıma göre değişir) götürür. İşletim sistemini kendi sitesinden upgrade yaptım son versiyonunda ve kutusu duruyor onu da vereceğim. Satın almak isteyen özel mesajdan ulaşabilir. Yanında yeni aldığım nikotin değeri 3mg olan likiti de vereceğim.
İletişim no alabilirmiyim
(10-02-2023, Saat: 20:03)Hzuw16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(03-02-2023, Saat: 20:47)mertzote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba Bursa içi (elden tesmin tercihim) elektronik sigarayı 600 tl'ye satıyorum. Zamanında yurt dışından almıştım ama kullanmadım üzerinde yeni taktığım coil duruyor yani 2-3 hafta (kullanıma göre değişir) götürür. İşletim sistemini kendi sitesinden upgrade yaptım son versiyonunda ve kutusu duruyor onu da vereceğim. Satın almak isteyen özel mesajdan ulaşabilir. Yanında yeni aldığım nikotin değeri 3mg olan likiti de vereceğim.
İletişim no alabilirmiyim
[quote pid='108548' dateline='1676048587']
Özel mesaj ile gönderdim hocam
[/quote]