Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Smok MAG KIT ÜRÜNÜ PEK KULLANMAYI BECEREMEDIM SATIYORUM
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Smok mag kıt askeri renk pek kullanmadım atomizer bitane var ama sağlam mı değilmi bilmiyorum arkadaşlar orijinal ürün 600 kusur liraya ilk zamanlarında aldım hakedis neyse o olsun İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum İstanbul içi elden teslim fotoğraflar i buraya koyamadım isteyene atarım temizlik bakımından 10/9
Satıldımı acaba

Foto atabilirmisiniz
(22-12-2019, Saat: 23:12)Oğuzhanturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Smok mag kıt askeri renk pek kullanmadım atomizer bitane var ama sağlam mı değilmi bilmiyorum arkadaşlar orijinal ürün 600 kusur liraya ilk zamanlarında aldım hakedis neyse o olsun İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum İstanbul içi elden teslim fotoğraflar i buraya koyamadım isteyene atarım temizlik bakımından 10/9

Tel no ver ulasalaim
(22-12-2019, Saat: 23:12)Oğuzhanturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Smok mag kıt askeri renk pek kullanmadım atomizer bitane var ama sağlam mı değilmi bilmiyorum arkadaşlar orijinal ürün 600 kusur liraya ilk zamanlarında aldım hakedis neyse o olsun İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum İstanbul içi elden teslim fotoğraflar i buraya koyamadım isteyene atarım temizlik bakımından 10/9

Cihaz satıldı mı
Sattinmi