Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: ➡️ SATILMIŞTIR SMOK G PRIV 4 ON GÜNLÜK CİHAZ, 6 ADET KAPALI KUTU 0,33 OHM COIL
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
[attachment=4924][attachment=4922][attachment=4921][attachment=4923]Merhaba arkadaşlar. 8 şubat tarihinde satın aldığım Smok G Priv 4 cihazımı satıyorum, daha 12 günlük. İlk cihazımdı ilk elektronik sigara kullanımımdı pek bana göre değilmiş.
 Kutu içeriği tam ve sağlam alındığı gibi duruyor.
4 adet Sony VTC 6 pil
Yine Smok G Priv 4 cihazın kendi coil i 0.33 ohm luk olan, 2 kutu almıştım içerisinde 3 er tane coil var. Yani toplam 6 coil kutusu açılmamış.
 Ayrıca likit olarak da cuttwood un Boss Reserve 120 ml lik full dolu sayılır ( 2 kere doldurdum cihazın tankını)
Yine themis in orman meyveli 30 ml lik yarısı dolu likiti

İzmir Çeşmede yim. İzmir içi elden teslim edebilirim. Uyguna vereceğim hepsi 0 sayılır.
fiyat bilgisi alabilir miyim?
0542 893 02 55 ulaş hemen alıyorum.
(21-02-2023, Saat: 10:38)warriork07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba arkadaşlar. 8 şubat tarihinde satın aldığım Smok G Priv 4 cihazımı satıyorum, daha 12 günlük. İlk cihazımdı ilk elektronik sigara kullanımımdı pek bana göre değilmiş.
 Kutu içeriği tam ve sağlam alındığı gibi duruyor.
4 adet Sony VTC 6 pil
Yine Smok G Priv 4 cihazın kendi coil i 0.33 ohm luk olan, 2 kutu almıştım içerisinde 3 er tane coil var. Yani toplam 6 coil kutusu açılmamış.
 Ayrıca likit olarak da cuttwood un Boss Reserve 120 ml lik full dolu sayılır ( 2 kere doldurdum cihazın tankını)
Yine themis in orman meyveli 30 ml lik yarısı dolu likiti

İzmir Çeşmede yim. İzmir içi elden teslim edebilirim. Uyguna vereceğim hepsi 0 sayılır.

CIHAZ VE AKSESUARLARI FORUMDAN BIR ARKADAŞIMIZA SATILMIŞTIR. İLGİNİZ ICIN TESEKKUR EDERIM