Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Buharı bol sızdırma yapmayan ist. İçi cihaz arıyorum
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Herkese merhaba,

Esig. Kullanımına yaklaşık 5 yıl önce iStick Pico ile başladım. Geçtiğimiz sene yeni cihaz istediğim için çok önerilen pod modlardan Smok RPM 80 Pro aldım ancak gerek salt likitlerin beni tatmin etmemesi gerekse cihazın kartuşundan sızdırmalar olması beni bezdirdi. 

İstanbul İçi gün içerisinde elden alabileceğim düzgün bir cihazla one hit wonder premium likit arıyorum. 

Bazı sitelerde Smok Morph 2 cihazına denk geldim ve yorumlar baya olumlu. Buhar performansı iyi, sızdırmayan, ağıza sıçratma yapmayan güzel bir cihaz arıyorum. Ve tabii ki bu cihazın yedek parçalarına da kolay ulaşıyor olmam lazım. Önereceğiniz cihazın elinizde ekstra coilleri de olursa likit ile birlikte sevinirim. Bütçem 3K civarı.

535 226 07 81 no’lu telefondan whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

NOT: eğer cihaz alımı yapıyorsanız da smok rpm 80 pro cihazım temiz. Deformesi yok yalnızca 2 ay civarı kullanıldı. Coilini sıfırlayıp kutusuna geri koydum. Dileyene uygun bi tutar karşılığında verebilirim.