Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Sıfır MTL RTA Atomizer Arıyorum
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Tercihen Siren V4 istiyorum ama. Elinde, arkadaşında, komşusunda sıfır ürünü olanlar bilgi verirse başka marka modeller de değerlendireceğim.
geekvape istersen 0 getirebilirim 13 martta izmirde olucam - kaees aladdin de olabilir. bahsettiğin markayı da yarın araştırır sana dönüş yaparım
Mtl atomizer 2 günlük siren g hazır coilli iki tane sıfır coil ile vereceğim dusunurseniz yanında da parlemet likit almıştım oda var five pawns likitte var 05075760365 ulaşın foto atayım
(09-03-2023, Saat: 20:00)Hasan Gutti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Mtl atomizer 2 günlük siren g hazır coilli iki tane sıfır coil ile vereceğim dusunurseniz yanında da parlemet likit almıştım oda var five pawns likitte var 05075760365 ulaşın foto atayım

TEŞEKKÜR EDERİM. RTA ARIYORUM.
(09-03-2023, Saat: 20:00)Hasan Gutti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Mtl atomizer 2 günlük siren g hazır coilli iki tane sıfır coil ile vereceğim dusunurseniz yanında da parlemet likit almıştım oda var five pawns likitte var 05075760365 ulaşın foto atayım

fiyat nedir hocam