Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: sıfır ayarında smok nord 4
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
1 hafta önce nord 4 cihazımı smok internet sitesinden aldım ama sigarayı bırakamadığım için satıyorum samsun kavak ilçesindeyim kargolayabilirim 
1100 tlye aldım daha sağ sol cam paneldeki jelatini duruyor yanında 60ml meyveli likit hediyemdir 
kutusu herşeyi tamdır zaten ramazan vesilesiyle iftardan sonra kullandım sıfırdan farksızdır 
fiyat: 850TL 
lütfen pazarlık teklif etmeyin zaten cihazı alırken 400 tl yedek coil aldım cihazı satacağım için arkadaşıma verdim yedek coilleri çok zarardayım
(07-04-2023, Saat: 02:16)Yasaralc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]1 hafta önce nord 4 cihazımı smok internet sitesinden aldım ama sigarayı bırakamadığım için satıyorum samsun kavak ilçesindeyim kargolayabilirim 
1100 tlye aldım daha sağ sol cam paneldeki jelatini duruyor yanında 60ml meyveli likit hediyemdir 
kutusu herşeyi tamdır zaten ramazan vesilesiyle iftardan sonra kullandım sıfırdan farksızdır 
fiyat: 850TL 
lütfen pazarlık teklif etmeyin zaten cihazı alırken 400 tl yedek coil aldım cihazı satacağım için arkadaşıma verdim yedek coilleri çok zarardayım

Güncel
Hala satılık mı
Ürün satılıksa almak istiyorum