Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Ankara İçi G2 Coil ve Likitlerle Birlikte
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Yaklaşık 1 ay önce almış olduğum g2 cihazımı satıyorum.Yanında 2 adet 0.8 ve 1.2 olmak üzere sıfır orijinal coil vereceğim.Ayrıca vgod mango saltica watermelon ve Viva Heisenberg likitleri de vereceğim.Likitlerden çok az kullandım.Cihazımda herhangi bir sorun yoktur sigarayı bıraktığım için satıyorum.İsteyene detaylı fotoğraf gönderebilirim.Numaranızı önden yollarsanız size ulaşırım.
Güncel
Güncel
Güncel uyguna bırakacağım
Fiyat

05543764400
Ulaş bana
(08-04-2023, Saat: 02:20)denizsarier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yaklaşık 1 ay önce almış olduğum g2 cihazımı satıyorum.Yanında 2 adet 0.8 ve 1.2 olmak üzere sıfır orijinal coil vereceğim.Ayrıca vgod mango saltica watermelon ve Viva Heisenberg likitleri de vereceğim.Likitlerden çok az kullandım.Cihazımda herhangi bir sorun yoktur sigarayı bıraktığım için satıyorum.İsteyene detaylı fotoğraf gönderebilirim.Numaranızı önden yollarsanız size ulaşırım.

Merhaba ürün hala satılık mı
(04-05-2023, Saat: 21:25)Ender0606 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(08-04-2023, Saat: 02:20)denizsarier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yaklaşık 1 ay önce almış olduğum g2 cihazımı satıyorum.Yanında 2 adet 0.8 ve 1.2 olmak üzere sıfır orijinal coil vereceğim.Ayrıca vgod mango saltica watermelon ve Viva Heisenberg likitleri de vereceğim.Likitlerden çok az kullandım.Cihazımda herhangi bir sorun yoktur sigarayı bıraktığım için satıyorum.İsteyene detaylı fotoğraf gönderebilirim.Numaranızı önden yollarsanız size ulaşırım.

Merhaba ürün hala satılık mı