Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Öneri // Tecrübeli birini arıyorum
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhabalar bu elektronik sigara işini yeni başladım nargile için tarzında kendim telini sarabileceğim yüksek aroma ve yüksek buhar tadına varabileceğim atomizer önerisinde arıyorum tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum hangisini alabilirim ikinci el mi bulsam sıfır mı en uygun fiyatta nereden alabilirim elimde sigara içim tel sarın bir atomizer var lakin hiç hoşuma gitmedi dileyen olursa da takas edebiliriz

Marka model önerilerini açayım şimdiden teşekkür ederim
Çift pilli bir mod veya SX g classs mod
Aroma ve buhar için
Juggernot
Valkrye 30 mm
Fatalty m25 m28 m30
Vialator rta
(12-04-2023, Saat: 09:45)yalcin2849 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çift pilli bir mod veya SX g classs mod
Aroma ve buhar için
Juggernot
Valkrye 30 mm
Fatalty m25 m28 m30
Vialator rta

Hocam çok teşekkürler güzel yazmışsınız ama bunları tedarik edebileceğim hiçbir yer yok ki ben bunları nereden alabilirim tedarik konusunda sıkıntı yaşamasam çok daha
(14-04-2023, Saat: 11:08)furkansrgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(12-04-2023, Saat: 09:45)yalcin2849 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çift pilli bir mod veya SX g classs mod
Aroma ve buhar için
Juggernot
Valkrye 30 mm
Fatalty m25 m28 m30
Vialator rta

Hocam çok teşekkürler güzel yazmışsınız ama bunları tedarik edebileceğim hiçbir yer yok ki ben bunları nereden alabilirim tedarik konusunda sıkıntı yaşamasam çok daha

Telegram gruplarinda ikinci el bulunuyor.sıfır tedarikcilerde var