Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Sigarayı bıraktım iStick Pico Melo 3 Mini
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba arkadaşlar, uzun süre sigara kullandım. Bir dönem merak saldığım için aldım bu ürünü; ama açıkçası ne kullanmayı becerebildim ne de sevebildim. Bir süre sonra da sigarayı bıraktım. Yaklaşık 1 yıldan bu yana evde yatıyor. Toplasan 10 defa likit doldurmamışımdır. Dediğim gibi ne sevebildim ne de becerebildim. Eşyaları kurcalayınca gördüm, satmaya karar verdim.

iStick Pico Melo 3 Mini

- 150 LİRA -

- Ürünün kutusu, kitapçıkları, yedek plastikleri falan hepsi duruyor.
- Orijinal bir ürün. Sitesinden de sorgulattım.
- Uzun süre kullanılmadığı için pilinde sorun olmuştu. Ben de evde bulduğum çalışır durumdaki 18650 - 3.7 v pil ile denedim. Gayet iyi çalışıyor, şarj alıyor bir sorunu yok. Yine de alacak olan arkadaşım bu durumu göz önünde bulundursun lütfen.
- İçinde ya da yanında likit yok, atomizerde kalan likit ile sigara içen birine denettirdim. Gayet dumanı falan iyi, bir sorunu yok.
- Yanında 3 tane yedek coil göndereceğim, içindeki coil de çalışıp çalışmadığını test etmek için yeni takıldı zaten.
- Kargo alıcıya aittir, adrese gönderebilirim. Ayrıca Eskişehir içi elden de verebilirim.
- İndirim düşünmüyorum, lütfen bunun için ısrar etmeyin.
- Aklınıza takılacak bir şey olursa lütfen sorun.

Alacak arkadaşa hayırlı uğurlu olsun.

yyXcka.jpg

YeGygc.jpg
ÜRÜN SATILMIŞTIR ARKADAŞLAR, TEŞEKKÜRLER