Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Alınık e sigara ANKARA
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
biraz önce yanlış başlığa konu açmışım.

ankara için 2. el ya da sıfır olabilir mod kit cihaz arıyorum . vaporesso ya da smok tercihimdir. satmak isteyenler yazarsa sevinirim.
Güncel ise VooPoo Drag x satıyorum
Smok Alien var elimde. Cihaz yaklaşık 1 buçuk yıl aktif kullanıldı herhangi bir arızası sorunu yok. Bazı ufak deformeler mevcut pilleri ve likiti mevcut değil. Numara verebilirseniz fotoğraflarını atabillirim. Pilleri ve likiti olmadığı için çalışır durumda fotoğraf veya video atamam. Aklımda henüz net bir fiyat yok teklfinizi yapabilirsiniz. Ankara'da elden verebilirim şehir dışına kargoya verebilirim ama içiniz rahat etmezse sahibinden de param güvende üzerinden ilan açıp gönderebilirim. Aklınıza takılan herhangi bir şeyi sorabilirsiniz.
Smok MAG p3 var düşünürsen
(06-07-2023, Saat: 15:58)ahmetso Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]biraz önce yanlış başlığa konu açmışım.

ankara için 2. el ya da sıfır olabilir mod kit cihaz arıyorum . vaporesso ya da smok tercihimdir. satmak isteyenler yazarsa sevinirim.

Merhaba.Smok ipx80 var orjinal 6 adet hiç kullanilmamış coilleri ile birlikte
Vaporesso Luxe X, orijinal, Fransa'dan getirildi. Çok az kullanılmıştır. Temiz, hiçbir işlevsel ve kozmetik sorunu sıkıntısı yok. İki kartuş ve coilleri sağlam.

Ankara elden teslim 850tl.
Sıfırdan farksız Drag x pro vtc6 pili ile verilecektir 1250 tl