Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Hangi Pod Cihazı Almalıyım?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
İyi forumlar,

Sigara kullanıcısıyım, Caliburn G2 deneyimleme fırsatım oldu. İnternette çok fazla cihaz var ve işin içinden çıkamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

-------------------------------------------------------------------------------------------
Cihazdan Beklentilerim

Coili değiştirilebilen (sarımdan anlamıyorum)
MTL olması (sigara içimi)
Şarjı bir gün gitmesi
Salt likit kullanacağım ve aroma performansının yüksek olması
Sıcak buhar sorunu olmayan
Akıtma vs. sorunu olmayan
------------------------------------------------------------------------------------------
Bu özelliklere sahip bir ürün önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Ek olarak Caliburn X almayı düşündüm, fakat bir forumda sıcak buhardan rahatsızlık duyanlar olmuş. Diş eti ve ciğerlere zarar verdiğini okudum. Bu yüzden vazgeçtim.
(25-09-2023, Saat: 00:14)homie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İyi forumlar,

Sigara kullanıcısıyım, Caliburn G2 deneyimleme fırsatım oldu. İnternette çok fazla cihaz var ve işin içinden çıkamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

-------------------------------------------------------------------------------------------
Cihazdan Beklentilerim

Coili değiştirilebilen (sarımdan anlamıyorum)
MTL olması (sigara içimi)
Şarjı bir gün gitmesi
Salt likit kullanacağım ve aroma performansının yüksek olması
Sıcak buhar sorunu olmayan
Akıtma vs. sorunu olmayan
------------------------------------------------------------------------------------------
Bu özelliklere sahip bir ürün önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Ek olarak Caliburn X almayı düşündüm, fakat bir forumda sıcak buhardan rahatsızlık duyanlar olmuş. Diş eti ve ciğerlere zarar verdiğini okudum. Bu yüzden vazgeçtim.

Smok Novo 5 iyidir.