Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Smok nord 5 sıfır ayarında
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Nord 5 cihazım çok az kullanıldı sıfır coil mevcuttur yanında likitle birlikte kutusuyla açılmamış şarj kablosuyla birlikte verilicektir makul bi fiyata vericem kullanmıyorum duruyo öyle evde fiyat 1000 tl cihaz sıfır fakat yarı fiyatına veriyorum. Caliburn g kartuşsuz coilsiz ama sıkıntısız çalışıyo onuda isterseniz ikisini 1300 tlye veririm
(27-10-2023, Saat: 13:13)Halileren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Nord 5 cihazım çok az kullanıldı sıfır coil mevcuttur yanında likitle birlikte kutusuyla açılmamış şarj kablosuyla birlikte verilicektir makul bi fiyata vericem kullanmıyorum duruyo öyle evde fiyat 850 cihaz sıfır fakat yarı fiyatına veriyorum

yer neresi
(27-10-2023, Saat: 13:28)donerciy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-10-2023, Saat: 13:13)Halileren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Nord 5 cihazım çok az kullanıldı sıfır coil mevcuttur yanında likitle birlikte kutusuyla açılmamış şarj kablosuyla birlikte verilicektir makul bi fiyata vericem kullanmıyorum duruyo öyle evde fiyat 850 cihaz sıfır fakat yarı fiyatına veriyorum

yer neresi

İstanbul çekmeköydeyim
Resim atarmısın
0541 856 10 32
(27-10-2023, Saat: 13:31)Halileren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-10-2023, Saat: 13:28)donerciy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]yer neresi

İstanbul çekmeköydeyim

Selamün aleyküm. Hala duruyor mu acaba