Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Yardım lazım
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhabalar orchid pod kit 950mah modeli olan e-sigarayı almayı düşünüyorum ve aklımda çok fazla soru var daha önce hiç e-sigara deneyimim olmadı.
1- Yedek kartuşları ne kadar sürede değiştirmeliyim?
2- Bazı modellerde kartuş sarımı oluyor bunda kartuş sarımı mümkün mü?
3- Ne tür bir likit kullanmalıyım kendim mentöl aromalı bir likit istiyorum ucuz yoldan nasıl ulaşabilirim?
4- Bu ürüne aylık ne kadar bir bütçe ayırmam gerekiyor likitidir pamuğudur falan?
5-Kartuş sarımı yapabilmem mümkün ise ne kadar bir sürede bu kartuşu değiştirmem gerek?
6- Bu ürün başlangıç için iyimi?,buharı ve lezzeti kaliteli olsun istiyorum.
7- farklı bir ürün önerisinde bulunabilirmisiniz?,ilk defa başlayacağım sigarayı bırakmak için kullanıcağım.
Merhaba,
1- Bir çok cihazda kartuş ömrü değişken olmakla beraber 2 ile 4 hafta arasında kullanım ömrüne sahip olurlar genelde. Kullanıcının bilinçli kullanımı ile bu süre değişebilir.
2- Bu cihazı kullanmadım sarım konusunda bilgim yok.
3- Likiti ucuza mal edebilirsin kendin yaparsan kaliteli içerikler kullanarak. Ama ucuz diye de kalitesiz likitlere denk gelip alırsan başladığına pişman olabilirsin.
4- Ayda ortalama 1 yada 2 coil-kartuş gider her cihaz için bu fiyatlar değişkendir ama 50tl ile 100tl aralığına denk gelir. Likit konusunda ise pod kullanacaksan günde 1 ml ortalama ayda 30ml yani bir şişe likit kullansan 50tl ile 150tl aralığındadır salt likit fiyatları.
5- Sarımı münkün olan cihazlarda 2 ile 4 gün aralığında pamuk, 7 ile 14 gün aralığında tel değiştirmek gerekebilir, bu aralıklar bilinçli ve uzman kullanıcılar içindir. Yeni başlanlar 2 saatte de pamuk yakabilir, coili çöp edebilir.
6- Başlangıç için ucuz ama iş görecek bir cihaz ile başla. Bu ürün hakkında bilgim olmadığı için yönlendirme yapamayacağım, ama minifit gibi bir pod ile başlarsan sarım derdiyle de uğraşmazsın fiyatı da oldukça uygundur kartuşu da sürekli bulunur.
7- Cevabı 6'da verdim.
beyler acil yardım edin lütfen atomizer short hatası alıyorum ne yaptımsa olmuyor gitmedi hata
(28-09-2020, Saat: 18:31)gisula Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]beyler acil yardım edin lütfen atomizer short hatası alıyorum ne yaptımsa olmuyor gitmedi hata

atomizerinizin pin bölümünü temizleyin, birde pininizin ıslak olmadığından emin olun , pinden kaynaklı bir sorundur muhtemelen
(28-09-2020, Saat: 18:31)gisula Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]beyler acil yardım edin lütfen atomizer short hatası alıyorum ne yaptımsa olmuyor gitmedi hata

merhaba,

mod üzerinden atomizeri söküp ateşlediğinizde ato short mezajı geliyorsa büyük ihtimalle mosfetler gitmiştir.
atomizeri takınca short mesajı veriyorsa problem atomizerde olması lazım.

iyi günler dilerim
Nuri