Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: 2.el revenger arıyorum
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
yedek coilleri ile beraber olursa daha iyi olur öm den veya burdan ulaşırmısınız.
Vaporesso revenger var detaylı bilgi için İnstagram @ahmetcaanolcars ordan ulaşın
vaporesso switcher var bir incele istersen internetten yeşil renkli. Mod özellikleri olarak revenger ile birebir aynı atomizeri nrg mini 2ml yeşil renkte.2 haftalık cihaz 10 gündür kullanıyorum
Kırmızı renkte vaporesso revenger kit satıyorum.

Kılıfı , 4 adet paketinden çıkarılmamış 0.4 lük coil yaklaşık 80ml likit , 2 adet sony vtc6 pil ve tüm yedek parçalarıyla birlikte vereceğim. Yedek cam, lastikler vs.
Hocam merhaba revenger lar biraz narin cihazdır düştüğünde darbe gördüğünde her an bozulabilir kırılabilir. Size Switcher öneririm. Elimde 3 cihaz var satın almak isterseniz 2 si (Vaporesso switcher Le yeşil 1 si sadece mod olarak diğeriyse kit olarak) sağlam herhangi bir sıkıntısı yoktur. 1 tanede ateşleme sorunu olan Eleaf istick pico var
Atomizer olarak ta Geekvape zeus x, Aromamizer supreme v2 bulunuyor
Şarj cihazı olarakta Xtar vc4, Nitecore new i4 bulunuyor
6-8 adet vtc6 pil 1 adet vtc5
Yanında hediye likitte verilecektir.
(28-05-2020, Saat: 11:17)kinqz38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]yedek coilleri ile beraber olursa daha iyi olur öm den veya burdan ulaşırmısınız.

https://esigarakulubu.com/esigara-az-kul...mizer.html

Yedek coil ve alternatif atomizerler vardır.