Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Alıyorum - 2 adet Sıfır SMOK IPX 80 - İstanbul İçi Elden Teslim
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba, 2 adet Sıfır SMOK IPX 80 alacağım, İstanbul İçi elden teslim alıp ödeme yapabileceğim satıcılar fiyat için mesaj atabilirse sevinirim.  Doğubank ve Perpa'ya bakmayı düşünüyorum yarın. (26 Mart Salı)   Forumda varsa satıcı arkadaşlar onlardan almak isterim.
(25-03-2024, Saat: 21:44)k1n634 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba, 2 adet Sıfır SMOK IPX 80 alacağım, İstanbul İçi elden teslim alıp ödeme yapabileceğim satıcılar fiyat için mesaj atabilirse sevinirim.  Doğubank ve Perpa'ya bakmayı düşünüyorum yarın. (26 Mart Salı)   Forumda varsa satıcı arkadaşlar onlardan almak isterim.

Merhaba elimde 2 adet kutusu ve tüm ekipmanları ile birlikte 1 tanesi 0,diğeri ise çok az kullanılmış IPX80,yanında kendim merck Enbase ile hazırladığım 5 adet orjinal likit,5 adet RPM2 coil açılmamış Fiyat=2500TL
Ayrıca:Elimde IPX80 için RPM RBA sarim coili ve başlığı bulunmaktadır.Bunları kolay kolay bulamazsınız.Kendi coil sarımınızı yaparak coil masrafından kurtulursunuz.Fiyat750 TL
İstanbuldayım 531 925 35 45 bana ulaşabilirsiniz.