Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Satılık Temiz Vaporesso Revenger
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2

Vaporesso Revenger.
 Temiz makina. Aciiliyeti vardır.
İçinde takılı gt-5 coil vardır. Atomizerin bakımı yapılmıştır.
Farklı içim şekilleri ve fonksiyonel ayar çeşitleri revengeri bilen bilir özelliklerini güzel bi üründür. Mat gri renktir makina. Yanında unicorn rezerve-kurabiye karışım likit verilecektir. Temiz makinadır alalı 3 ay oldu sigarayı bıraktım 1 aydır duruyor. Aciliyeti vardır FİYAT 250 TL
Satılıkkk.   250 TL

Bursa'nın her yerine elden teslim edilir. Makina bursada elden teslim verilcek acil.. 

ACİLL
Fotoğrafta koymak istedim ama koyamadım beceremedim 

Öbür açtığım konuda fiyatı 300 yazmıştım yeni konu açtım indirim yapılmış halde 250 TL. Bu yeni açılan konudur öbür konu ile aynı üründür bilginize
İstanbul kargoyla 200 lira olursa mesaj at sana zahmet
(17-07-2020, Saat: 13:06)Revenger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
Vaporesso Revenger.
 Temiz makina. Aciiliyeti vardır.
İçinde takılı gt-5 coil vardır. Atomizerin bakımı yapılmıştır.
Farklı içim şekilleri ve fonksiyonel ayar çeşitleri revengeri bilen bilir özelliklerini güzel bi üründür. Mat gri renktir makina. Yanında unicorn rezerve-kurabiye karışım likit verilecektir. Temiz makinadır alalı 3 ay oldu sigarayı bıraktım 1 aydır duruyor. Aciliyeti vardır FİYAT 250 TL
Satılıkkk.   250 TL

Bursa'nın her yerine elden teslim edilir. Makina bursada elden teslim verilcek acil.. 

Fotoğrafta koymak istedim ama koyamadım beceremedim 

Öbür açtığım konuda fiyatı 300 yazmıştım yeni konu açtım indirim yapılmış halde 250 TL. Bu yeni açılan konudur öbür konu ile aynı üründür bilginize

İletişim lütfen
Yer neresi?
Revenger temiz ariyorum

Almak istiyorum
(22-07-2020, Saat: 01:41)Sero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Revenger temiz ariyorum

Almak istiyorum

Yeriniz neresi elden teslim vermeyi düşünüyorum kesin alıcı mısınız

(21-07-2020, Saat: 12:17)Ferfo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yer neresi?
Elden teslim vericem

(21-07-2020, Saat: 12:17)Ferfo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yer neresi?

Konu da yazıyor

(21-07-2020, Saat: 00:50)MertSezer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İstanbul kargoyla 200 lira olursa mesaj at sana zahmet

200 olmaz maalesef
535 074 01 43

Ara beni kardesim
(22-07-2020, Saat: 11:19)Sero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]535 074 01 43

Ara beni kardesim
Bursa içi teslim vericem aciliyeti var almak istersen
ACİLİYETİ VARDIR. tEMİZ MAKİNA elden verilecektir acill bursa içi heryer teslim edilir fiyat 230 TL düşyü fiyat düştü
bursadayım numara yaz arayım
Sayfalar: 1 2