Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Vaporesso nebula sıfır ayarında çok temiz uygun fiyat
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Öncelikle selamlar keyifle kullandığım elektronik sigaramı artık sigarayı komple bıraktığım için satmak istiyorum. Cihazı gerçekten çok titiz kullanmaya çalıştım üstünde sadece ufak kılcal çizikler var onları da dikkatle bakmadıktan sonra göremezsiniz ben alalı 4 ay civarı oldu Allaha şükür sigaradan kurtuldum inşallah siz de bırakırsınız. Cihazın sıfır fiyatı 450 500 bandında değişiyor sitelerde isterseniz bakabilirsiniz artık ihtiyacım olmadığı için çok uygun vericem 320 lira gibi Bi fiyat düşünüyorum ama tabi ki de pazarlık yapabiliriz Ek olarak cihazı alırken pil yoktu artı olarak aldım tam hatırlamıyorum ama 3000 mah olması lazım. Cihazın fotoğraflarını aşağıya ekleyemiyorum boyutu büyük diyor. Numaram 507 035 2690  WhatsApp üzerinden mesaj atarsanız dönüş yaparım.
Arkadaşlar cihaz budur.
(11-08-2020, Saat: 22:24)Ser.cann Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar cihaz budur.

şehir?
(14-08-2020, Saat: 12:17)Caner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(11-08-2020, Saat: 22:24)Ser.cann Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar cihaz budur.

şehir?

İZMİR

Arkadaşlar güncel fiyat 250 TL acil nakit para lazım wp den yazarsanız fotoları gönderebilirim