Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: !!!!!!!!!!!!!PİCO DUAL 0!!!!!!!!!!!!!
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
 Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Tek pilli ve 75 watt lık modellerle karıştırmayın . Çift pilli ve 200 Watt tır. hiçbir sorunu bulunmamaktadır. Her şeyi kutulu belgeleriyle durmaktadır. Çift 18650 batarya kullanmaktadır. Kutunun içinde vereceğim aparatla Powerbank olarakta kullanabılır güçlü bataryasından faydalanmış olursunuz. Cihazın üstündeki cam değişip düşmelere karşı dayanıklı cam takılmıştır. Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Aldığım gün kullandım sadece ve  tüm yedek parçaları mevcuttur ambalajları dahi açılmamıştır orjinaldir ürünüm 

https://www.facebook.com/tolgahan.demirc...=bookmarks
DETAYLAR İÇİN BURDAN ULAŞIN
(22-08-2020, Saat: 14:37)sinsi06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ] Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Tek pilli ve 75 watt lık modellerle karıştırmayın . Çift pilli ve 200 Watt tır. hiçbir sorunu bulunmamaktadır. Her şeyi kutulu belgeleriyle durmaktadır. Çift 18650 batarya kullanmaktadır. Kutunun içinde vereceğim aparatla Powerbank olarakta kullanabılır güçlü bataryasından faydalanmış olursunuz. Cihazın üstündeki cam değişip düşmelere karşı dayanıklı cam takılmıştır. Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Aldığım gün kullandım sadece ve  tüm yedek parçaları mevcuttur ambalajları dahi açılmamıştır orjinaldir ürünüm 

KARDEŞİM AYIP DEĞİL Mİ BENİM İLANDAKİ YAZIYI KOPYALAYIP KENDİ İLANINA KOYUYOSUN
CAM DEĞİŞME YERİNİ SİLSEYDİN BARŞ STOK CAMIN VAR AYIP AYIP 2 DAKİKA BEYNİNİ KULLANIP 2 CÜMLE KURAMADIN MI
dolandırıcıdır
(23-08-2020, Saat: 19:04)dump Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]dolandırıcıdır

kanka malmısın aq facebooktan yaz işte boş yapma
(23-08-2020, Saat: 15:50)rick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(22-08-2020, Saat: 14:37)sinsi06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ] Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Tek pilli ve 75 watt lık modellerle karıştırmayın . Çift pilli ve 200 Watt tır. hiçbir sorunu bulunmamaktadır. Her şeyi kutulu belgeleriyle durmaktadır. Çift 18650 batarya kullanmaktadır. Kutunun içinde vereceğim aparatla Powerbank olarakta kullanabılır güçlü bataryasından faydalanmış olursunuz. Cihazın üstündeki cam değişip düşmelere karşı dayanıklı cam takılmıştır. Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

KARDEŞİM AYIP DEĞİL Mİ BENİM İLANDAKİ YAZIYI KOPYALAYIP KENDİ İLANINA KOYUYOSUN
CAM DEĞİŞME YERİNİ SİLSEYDİN BARŞ STOK CAMIN VAR AYIP AYIP 2 DAKİKA BEYNİNİ KULLANIP 2 CÜMLE KURAMADIN MI
KARDEŞİM HAKKINI HELAL ET PEK ANLAMIYORUM EHLİYET ALACAM PARAYA İHTİYACIM VAR O YÜZDEN SENİN YAZINI ALDIM KUSURUMA BAKMA TEKRARDAN HAKKINI HELAL ET