Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Voopoo drag x
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Voopoo drag x marka pod modum satılıktır.cihazin rengi marshaladır.yaninda Sony vtc6 pil ve 510 adaptör ile verilecektir.kutu yedek full dur içinden çıkan 0.30 ohm olancoili takılıdır 0.15 ohm olan coil hic açılmamıştır.
Yer:İstanbul elden teslim veya kargo yapabilirim referans bolca mevcuttur.takas sadece çift pilli modlarla olur altı üstü konuşulur
(15-01-2021, Saat: 12:01)FurkanFaruk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Voopoo drag x marka pod modum satılıktır.cihazin rengi marshaladır.yaninda Sony vtc6 pil ve 510 adaptör ile verilecektir.kutu yedek full dur içinden çıkan 0.30 ohm olancoili takılıdır 0.15 ohm olan coil hic açılmamıştır.
Yer:İstanbul elden teslim veya kargo yapabilirim referans bolca mevcuttur.takas sadece çift pilli modlarla olur altı üstü konuşulur

Güncel
Fiyat nedir
(21-01-2021, Saat: 03:13)sonerrbaba36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Fiyat nedir

Özelden bilgilendirdim
(15-01-2021, Saat: 12:01)FurkanFaruk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Voopoo drag x marka pod modum satılıktır.cihazin rengi marshaladır.yaninda Sony vtc6 pil ve 510 adaptör ile verilecektir.kutu yedek full dur içinden çıkan 0.30 ohm olancoili takılıdır 0.15 ohm olan coil hic açılmamıştır.

Güncel
☢️ SATILMIŞTIR ☢️