Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Ankara içi temiz kullanılmış ciğer çekim ürün arıyorum.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Başlıkta yazdığım gibi temiz kullanlımış, fiyatı abartı olmayan, ciğer çekim cihaz arıyorum.
(31-01-2021, Saat: 21:44)alp01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(29-01-2021, Saat: 23:56)alanson Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Başlıkta yazdığım gibi temiz kullanlımış, fiyatı abartı olmayan, ciğer çekim cihaz arıyorum.
Merhaba,

https://drive.google.com/drive/folders/1...sp=sharing

daki fotoğraftaki her şeyi satıyorum.

Kozmetik kusurları fotoğrafta gözüküyor, uzun zamandır e sigara kullanmıyorum. Piller balkondaki dolapta dururken hafif nemlenmiş dışları googlda pil kaplama derseniz onlardan alıp tekrar kaplamanızı öneririm.

Ürünler

2 adet vtc5, 2 adet vtc6 18650 pil
Nitecore New İ2 pil şarj aleti
Joyetech Vtwo mini (E sigara kullanmaya bununla başladım basit düz bir model çok uzun süre bunu kullandığım için kozmetiği kötü ama hala çalışmasında hicbir sorun yok)

Vaperosso Revenger X  (Az ve Merlin mini ile kullandım çok temizdir)

Merlin Mini RTA (Yedek camı elimden düştüğünden kırıldı tek üzerindeki camı vardır.)

Tel ve Pamuk  (Tel çok az kullanılmıştır)

Nikotin bandlarını isterseniz hediye verebilirim yanında 1 tane kullanıldı. Ürünlerin coilleri (sarf malzemesi) yok bu arada. Merline sarım yapıp içebilirsiniz ama

Bu foruma yeni üye oldum. Bu tarz mesajlar atmak yasaksa uyarırsanız sevinirim. Ürünleri Ankara içinde elden bakarak alabilirsiniz. 

Hepsi için toplam fiyat 600.
Özel mesaj attım Alp bey.
(29-01-2021, Saat: 23:56)alanson Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Başlıkta yazdığım gibi temiz kullanlımış, fiyatı abartı olmayan, ciğer çekim cihaz arıyorum.

smok nord 2 cihazım var 3-5 kez kullanıldı. yanında ilave olarak aldığım smok rpm rba coil mevcut.