Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Satılık 2 Adet E-Leaf iStick Pico
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Elimde 2 adet iStick Pico bulunmaktadır ürünler akrabalarıma aittir ben almıştım onlara zamanında birinin tank camı kırıktır harici sorunsuzdur pilleri ile birlikte satmaktayım.
Detaylı görseller elimde bulunmaktadır arzu edilirse kişiye gönderilir.
Fiyat Nedir?
(03-02-2021, Saat: 19:38)SıfırBir01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Fiyat Nedir?

Sağlam olan 200TL, Tank camı çatlak olansa 170TL
05539443419
(03-02-2021, Saat: 19:24)Axheron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Elimde 2 adet iStick Pico bulunmaktadır ürünler akrabalarıma aittir ben almıştım onlara zamanında birinin tank camı kırıktır harici sorunsuzdur pilleri ile birlikte satmaktayım.

Hocam iletişim için numara var mı ?
(04-02-2021, Saat: 21:25)gidergi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(03-02-2021, Saat: 19:24)Axheron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Elimde 2 adet iStick Pico bulunmaktadır ürünler akrabalarıma aittir ben almıştım onlara zamanında birinin tank camı kırıktır harici sorunsuzdur pilleri ile birlikte satmaktayım.

Hocam iletişim için numara var mı ?

Özel mesaj ile numaramı size gönderdim arayabilirsiniz.
Ürün hala satılık mı ve satılık sa
Sağlam olanın fotoğraflarını
Bu tel noya atabilir isin
05541851203
Ürünlerin 1 tanesi satıldı, Elimde tank camı kırık olan ama paket içeriği %100 kalbosu pili sony vtc5 vs. tam olan versiyon kaldı bir tek.
Cihaz orjinal mi?
(23-02-2021, Saat: 18:06)Anonim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sağlam bir tanesini 2 Adet coille o fiyata veriyorum, kimse ilgilenmedi.

Yer ve fiyat nedir acaba?
Sayfalar: 1 2