Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: 220 W üzeri elektronik sigara arıyorum
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Marka farketmez 220 W ve üzeri her cihaza alıcıyım satan varsa yazsın bana
NEW İQOS 3 SIFIR KUTUSUNDA. BEYAZ. HİÇ KULLANILMADI. Foto ekleyemedim buraya ilgilenen olursa iletişime geçelim. İstanbul içi elden başka şehirlere EFT kargo olur konuşuruz. Ürün hakkında detaylı bilgi; Philip Morris International tarafından yaratılan en gelişmiş ısıtmalı tütün sistemi, dünyanın en büyük ısıtılmış tütün pazarı olan Tokyo, Japonya'da başlatıldı. IQOS 3 ve IQOS 3 Multi elektronik sigara , yakmak yerine tütünü ısıtan ve sigaraya daha iyi bir alternatif sunan yenilikçi IQOS sisteminin en son versiyonlarıdır.

AYRICA ARAŞTIRIN BAKIN SIFIR FİYAT 1600 TL BENDEN ALIRSANIZ ZATEN SIFIR ÜRÜN 900 TL
Ben satıyorum hem cihaz sıfır gibi hemde uygun fiyatta vapporasa polar 220 w 05343644592
vaporesso luxe 1 ay kadar anca kullanıldı. 3 adet coil ile birlikte 600tl
2 haftalık cihaz var Smok Rigel 230w sıfır başlık likit ve pilleri yanında verilecektir

Tel:05078505306
Yaklaşık 2-3 hafta önce temin ettiğim sıfır ayarında, sadece 3-4 kez kullanılmış SMOK Nord 4 Kit 80W Pod Vape Kit 2000mAh Black Armor rengi ürünü kullanamadığım için satmak istiyorum. Ayrıca isterseniz likitleri de satabilirim. Ürün temiz ve kutuludur.
(24-07-2021, Saat: 20:46)Elektornikcii Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Marka farketmez 220 W ve üzeri her cihaza alıcıyım satan varsa yazsın bana

200 wolt olur mu
Vaporesso Revenger X var düşünürseniz yardımcı olabilirim.
Vaporesso gen 200 + zeus x rta
Az kullanıldı sıfır ayarında
Pamuk üst kalite 1 kez sarım yapıldı likit yumuşak içim nasty marka redbullu yarım doluluk
Toplam set fiyatı 3000 tl
İstediğiniz yere eft ile kargo yapabilirim
Premium likit, cihaz, nbase-aroma, pamuk, tel ve pil ihtiyacınız için sıfır ve 2. el ürünleri tedarik etmek isterseniz whatsapp'ten detaylı bilgi almak adına yazabilirsiniz. Anlaşmalı kargo ile gönderim. Elden alım satım kapıda ödeme yoktur, sadece soru sormaya boş muhabbet yapmaya gelip ciddi alıcı olmayıp ürün almayacaklar ve elden isteyenler lütfen yazmasın.

0 553 103 1472 lütfen whatsapp'ten sorunuz buraya bakmıyorum.