Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Buharkeyf ten ürün satın almayın.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Buharkeyften alınan likitler hem boğaz hem coil yakıyor.

Almış olduğum Frutti karpuz Çilek ve Humless Muz çilek aromalı 60 ml lik 2 farklı likit satın aldım.
Ürünler elime ulaştığında su gibi şeffaf renkte ve koyu olmayan bi kıvarmdalardı.
Kendilerine zar zor ulaştığımda içinde renklendirici olmadığı için şeffaf renkte olduklarını belirttiler ki bu bir yalan. Yabancı kaynaklar ve Türk forumlarında yazıldığı üzere max 3 ay içinde likitler kola rengine gelmektedir. Ürünlerin nikotin seviyesinin yüksekliğine göre bu oran 2 haftaya kadar düşmektedir. Yani kalitesiz el yapımı likitleri ambalajsız şekilde satıyorlar.

Sonrasında ürünleri denedim ve içilmeyecek derecede boğaz yakıyor ve aşırı derecede öksürtüyor. Akşamından sabaha 20-25 puff tan sonra coilin yandığını fark ettim. Buharkeyf ten ürün almadan önce bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederim.

Satıcıyla iletişim kurulmuyor. Ürün yorumlarına aldanmayın yapılan olumsuz yorumları onaylamıyorlar ve muhtemelen kendi kendilerine övgülü yorumlar yapıyorlar.

index.jpg