Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Smok Nfix Mate Temiz ürün
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba Ben caner sigarayı bırakmak için almış olduğum bu modla 5 senelik sigara deneyimimi bu mod sayesinde 6 ayda bıraktım ve nakite ihtiyaç olduğum için satmak istiyorum . yanında yarılarına kadar dolu olan 50 mg saf nane 35 mg orman meyvesi 35 mg mango nikotinli likitleri ve toplamda 6 tane nfix mate kartuşu vericeğim 2 si sıfır ürün 4 ü ise dönüşümlü kullanılmış 2 aylık ürünlerdir * kutusu mevcut isteyene görsel vb herşey sağlanır yer aydın didim kargo ile yollanır 829-smok-nfix-mate-pod-mod.html
Neden ulaşabilirim size
(23-11-2021, Saat: 19:44)nixinyourface Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba Ben caner sigarayı bırakmak için almış olduğum bu modla 5 senelik sigara deneyimimi bu mod sayesinde 6 ayda bıraktım ve nakite ihtiyaç olduğum için satmak istiyorum . yanında yarılarına kadar dolu olan 50 mg saf nane 35 mg orman meyvesi 35 mg mango nikotinli likitleri ve toplamda 6 tane nfix mate kartuşu vericeğim 2 si sıfır ürün 4 ü ise dönüşümlü kullanılmış 2 aylık ürünlerdir * kutusu mevcut isteyene görsel vb herşey sağlanır yer aydın didim kargo ile yollanır 829-smok-nfix-mate-pod-mod.html