Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Vaporesso Swag PX80 (350Tl)
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Selamlar iyi forumlar herkese, ürünü aldığımda sadece 1 hafta civarında kullandım ve sonrasında kutusunda bekledi. Kullanmadığım için satmak istiyorum. Cihaza sıfır gözüyle bakabilirsiniz.
(26-11-2021, Saat: 16:01)teasytap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Selamlar iyi forumlar herkese, ürünü aldığımda sadece 1 hafta civarında kullandım ve sonrasında kutusunda bekledi. Kullanmadığım için satmak istiyorum. Cihaza sıfır gözüyle bakabilirsiniz. (550 TL)

Yer neresi kardeş
(26-11-2021, Saat: 19:56)Onursecen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(26-11-2021, Saat: 16:01)teasytap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Selamlar iyi forumlar herkese, ürünü aldığımda sadece 1 hafta civarında kullandım ve sonrasında kutusunda bekledi. Kullanmadığım için satmak istiyorum. Cihaza sıfır gözüyle bakabilirsiniz. (550 TL)

Yer neresi kardeş

İstanbul
Acil nakit ihtiyacım olduğu için fiyatı güncelliyorum tekrar arkadaşlar, güncel fiyat 350 Tl. Piliyle birlikte vereceğim. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun. Gerçekten tertemiz ürün..
(01-12-2021, Saat: 21:46)teasytap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Acil nakit ihtiyacım olduğu için fiyatı güncelliyorum tekrar arkadaşlar, güncel fiyat 350 Tl. Piliyle birlikte vereceğim. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun. Gerçekten tertemiz ürün..

No yazarmisin
Merhabalar halen satılıksa ürünle ilgileniyorum no yazarsanız bugün içinde görüşebiliriz veya siz yazmak isterseniz numaram 531 561 99 79
reis bana ulaşır mısın ciddi alıcıyım 05441020816
05454031328 ulasimisiniz umraniye
(26-11-2021, Saat: 16:01)teasytap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Selamlar iyi forumlar herkese, ürünü aldığımda sadece 1 hafta civarında kullandım ve sonrasında kutusunda bekledi. Kullanmadığım için satmak istiyorum. Cihaza sıfır gözüyle bakabilirsiniz.

Ürün hala satılıkmı acaba ??