Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: Ankara Pod Sigara arıyorum.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar. Yeni başlamak üzere Ankara içi elden pod sigara aramaktayım. Benim için önceliği kibar olması ve zahmetsiz olmasıdır. Herkese hayırlı satışlar diliyorum.
Selamlar, 1 haftalık smok nfix pod var gri renk 1 yedek kartuşu ve 40 ml e yakın meyveli nikotinsiz likit var.
Gayet kibar internetten bakabilirsin. Sadece kartuşu değişiyor 2-3 haftada bir kullanıma bağlı o kadar likiti koy iç hem normal likit hem salt likit kullanılabiliyor. Düşünürsen pazarlık yapabiliriz.
(25-01-2022, Saat: 23:33)omerkursad Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Selamlar, 1 haftalık smok nfix pod var gri renk 1 yedek kartuşu ve 40 ml e yakın meyveli nikotinsiz likit var.
Gayet kibar internetten bakabilirsin. Sadece kartuşu değişiyor 2-3 haftada bir kullanıma bağlı o kadar likiti koy iç hem normal likit hem salt likit kullanılabiliyor. Düşünürsen pazarlık yapabiliriz.

Satılık mı hala fiyatı nedir ?
Evet satılık, 1 haftalık cihaz 500₺
(26-01-2022, Saat: 22:42)omerkursad Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Evet satılık, 1 haftalık cihaz 500₺

İletişim bırakırmısnız
0 553 103 1472 mesaj atın hocam elimde 3 adet cihaz ver detaylı fotoğraf atarım whatsappten.