Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: 1000 TL BÜTÇE İLE E-SİGARA ARIYORUM.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Başlıkta belirttiğim gibi 1000 tl param var e-sigaraya geçmek istiyorum. Lütfen ÖM'Den ulaşınız.

Yer: ANTALYA
(18-03-2022, Saat: 12:47)wormy07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Başlıkta belirttiğim gibi 1000 tl param var e-sigaraya geçmek istiyorum. Lütfen ÖM'Den ulaşınız.

Yer: ANTALYA

Öm
hocam merhabalar,elimde smok x priv var 1.5ay kullandim,kozmetik olarak cok iyi sadece gozle gorulmeyen ufacik bir cizik var oda isiga açılı tutmayinca gözükmüyor. kablosu vs. duruyor.dogubank tan almıştım. yaninda 1 full 1 tane yarim likit var.yaninda verecegim.icinde orjinal sony vtc 6 pil var ilgilenirseniz mesaj atabilirsiniz.iyi günler dilerim.
(18-03-2022, Saat: 12:47)wormy07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Başlıkta belirttiğim gibi 1000 tl param var e-sigaraya geçmek istiyorum. Lütfen ÖM'Den ulaşınız.
Selam Antalya dayım e sigara var İngiltere den geldi sıfır resim atabilirim whats app dan 900 TL  komple herşeyi var
(22-04-2022, Saat: 11:31)yusuf_48 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hocam merhabalar,elimde smok x priv var 1.5ay kullandim,kozmetik olarak cok iyi sadece gozle gorulmeyen ufacik bir cizik var oda isiga açılı tutmayinca gözükmüyor. kablosu vs. duruyor.dogubank tan almıştım. yaninda 1 full 1 tane yarim likit var.yaninda verecegim.icinde orjinal sony vtc 6 pil var ilgilenirseniz mesaj atabilirsiniz.iyi günler dilerim.

resim fiyat yer bilgisi alabilirmiyim 05076152961