Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu
Elektronik Sigara Likitleri, İthal Premium Likit ve Evyap Likit - Baskı Önizleme

+- Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu (https://esigarakulubu.com)
+-- Forum: Likit Marketim (https://esigarakulubu.com/esk-likit-marketim)
+--- Forum: Likit Önerileri (https://esigarakulubu.com/esk-likit-onerileri)
+--- Konu Başlığı: Elektronik Sigara Likitleri, İthal Premium Likit ve Evyap Likit (/esigara-elektronik-sigara-likitleri-ithal-premium-likit-ve-evyap-likit.html)Elektronik Sigara Likitleri, İthal Premium Likit ve Evyap Likit - admin-esk - 29-11-2018

Elektronik Sigara Likitleri, İthal Premium Likit ve Evyap Likit

PREMİUM LİKİT VS. EVYAP LİKİT
premium%2Belektronik%2Bsigara%2Blikitleri.jpg

Premium elektronik sigara likiti kullanan kadar evyap e sigara likiti kullanıcısı da var. Her geçen gün o kadar fazla TR üretimi likit markası ortaya çıkıyor ki ben listesini tutmaya yetişemiyorum.
Kaydını tuttuğum 220 Farklı TR üretimi likit markası şuan Türkiye'de likit üretiyor, bunları sitelerinde, sayfalarında ve gruplarında satıyorlar. Bazıları gerçekten bir kitle yakalamış durumda ve müşterileri memnun. Bir çok likit markası ise her gün onlarca farklı grupta ve forumlarda hakkında negatif yorumlarla yuhalanıyor. 
Bizim milletimiz için yapılamayacak birşey yoktur. Yeterki yapamazsın deyin. Alır 5 litre bitkisel gliserini 1 litre propilen glikolü 10 20 çeşit de aroma ile karıştırıp turşu bidonunda bekletip basar etiketi 5 adet 100 lira.
Sözüm 5 adet likiti 100 liraya satması değil, 100 liraya sattığı likiti ne kadar sağlıklı bir ortamda ürettiğidir. Likit şişesinde böcek çıkanı da gördükten sonra anladım ki bu işi herkesin yapmaması gerektiğidir.


Herkes Evyap Likit Yapamaz.
evyap%2Blikit.jpg

Herkes elektronik sigara likiti yapamaz. Likit yapmak en az piyano kullanmak kadar ustalık ister. Herkes futbol oynar ama herkes milli formayı giyecek kadar iyi olamaz. 
En iyisi olduğunu iddia eden onlarca kişi ile karşılaşıyorum, bunlardan bir kaçı hariç gerçekten iyi olmayı bırakın, köpeğime mama bile hazırlatmayacağım kişiler, en iyi likiti yaptığını idda etmekten geri durmuyor.
Bu güne kadar polis baskınlarında evyap üretimi yapan kişi ve markaların likit üretim tesislerini(likit üretim tesisi diyorum siz anlayın) polis kameralarından izleme fırsatımız oldu. 1 2 üretici haricinde bu güne kadar likit üreten firmalardan üretim yaptıkları yerlerin fotoğraflarını istediğimizde hep olumsuz dönüşler aldık. Üretimini hijyenik ortamda yapan bunu paylaşmaktan çekinmez. Üretim ortamını paylaşamayan kişilere ön yargılı olurum.
Türkiye'de bir elektronik sigara likiti üreticisinin ağzından duyduklarımı paylaşırsam, elektronik sigara içmekten tiksinir birçoğunuz, yazmaya elim gitmiyor. Para için insan sağlığı ile oynayıp o parayı eşine çocuğuna yedirmekte sorun görmeyen o kadar çok üretici var ki siz o likitlerin bazılarını şuan kullanıyor bile olabilirsiniz.

Elektronik Sigara Likiti Seçerken Dikkatli Olun
E-sigarayı sağlık için kullanıyoruz deyip 60ML'si 5 liraya imal edilen likitleri aramayın. Kalitesini kanıtlamış TR üretimi likit markalarını tercih edin. Bütçeniz yetiyorsa bilinen, hakkında yüzlerce konu ve makaleler yazılan ithal likitleri kullanın. Kendinizden çok annelerinizi, babalarınızı, eşlerinizi ve çocuklarınızı düşünüp sigara illetinden kurtulun ve en sonunda elektronik sigarayada elveda diyip sağlıklı ve mutlu bir ömür yaşayın.

Likit üretimini hakkıyla yapan dostlarımızı tenzih ederim.
(İşini dürüst yaptığını düşünen üreticiler bize üretim sahalarını, içerikleri ile ilgili bilgileri, vb. görsel ve videoları gönderirlerse de bunu sayfada seve seve paylaşır reklamını yaparım.)

Aşağıda ithal elektronik sigara likiti ve tr üretimi evyap likit videosu size tercihiniz konusunda yardımcı olacaktır.
Cvp: Elektronik Sigara Likitleri, İthal Premium Likit ve Evyap Likit - Puffman - 15-03-2023

www.mdlikit.com