Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siz değerlendirin
Arkadaşlar geçen yıl Ali ye verdiğim matkap siparişi yerine yanlışlıkla bunlar gelmişti. İade şansım olmadığı için öylece kaldılar. Ederini bilmiyorum. İşine yarayacak arkadaşların teklifini bekliyorum. Bir kaç gün içinde gelecek tekliflerden, diğerlerine göre en iyi olana vereceğim.
Not: Daha ilave olarak makarada tel, iki üç tane değişik başlıklar filanda var, onları da vereceğim.

Ara

(02-04-2021, Saat: 16:12)tiryaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar geçen yıl Ali ye verdiğim matkap siparişi yerine yanlışlıkla bunlar gelmişti. İade şansım olmadığı için öylece kaldılar. Ederini bilmiyorum. İşine yarayacak arkadaşların teklifini bekliyorum. Bir kaç gün içinde gelecek tekliflerden, diğerlerine göre en iyi olana vereceğim.
Not: Daha ilave olarak makarada tel, iki üç tane değişik başlıklar filanda var, onları da vereceğim.

Selamünaleyküm hocam yer neresiydi
Ara

(02-04-2021, Saat: 16:50)StoneMan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-04-2021, Saat: 16:12)tiryaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar geçen yıl Ali ye verdiğim matkap siparişi yerine yanlışlıkla bunlar gelmişti. İade şansım olmadığı için öylece kaldılar. Ederini bilmiyorum. İşine yarayacak arkadaşların teklifini bekliyorum. Bir kaç gün içinde gelecek tekliflerden, diğerlerine göre en iyi olana vereceğim.

Selamünaleyküm hocam yer neresiydi

istanbul avrupa hocam
Ara

Öm attim.cevap yazmadiniz
Ara

Hocam kusura bakmayın yoğundum biraz ilgilenemedim.
Ara

(06-04-2021, Saat: 02:09)tiryaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam kusura bakmayın yoğundum biraz ilgilenemedim.

ö.m.
Drag Max 177w - Drag 157w
Ara

Buraya yazan, öm atan arkadaşlar kusuruma bakmayın. Konuyu açtığım günden beri iş üstüne iş biniyor, buraya bakacak fırsat bulamıyorum. Bir hafta kadar daha yokum, sonra buradayım.
Ara

Hala resim atican
Ara

Hızlı Menü:

Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: © 2002-2024MyBBGroup MyBB