Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu

Tam Versiyon: IQOS - HEETS
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba,

Kokusunu sevmediğim için Çok az kullanılmış mavi renkli IQOS 3 DUO cihazımı satıyorum.
Çiziksiz , kutusunda , fırçası , temizleme çubukları orijinal şarj kablosu ile beraberdir.
Alıp hiçbirini içemediğim Turquaz , amber , yellow , purple , green , silver  Heets çeşitlerinden de mevcut.
Tekirdağ yada İstanbul da elden teslimat da yapılır.

Cihaz ve 20 adet Heets ile beraber 2.500 tl  (3.300 tl ye almıştım)
(26-11-2023, Saat: 12:55)Sarp2006 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

Kokusunu sevmediğim için Çok az kullanılmış mavi renkli IQOS 3 DUO cihazımı satıyorum.
Çiziksiz , kutusunda , fırçası , temizleme çubukları orijinal şarj kablosu ile beraberdir.
Alıp hiçbirini içemediğim Turquaz , amber , yellow , purple , green , silver  Heets çeşitlerinden de mevcut.

Fiyat gerçekten avantajlı olursa alıcıyım
(02-12-2023, Saat: 23:47)İstanbullu11 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(26-11-2023, Saat: 12:55)Sarp2006 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

Fiyat gerçekten avantajlı olursa alıcıyım

Merhaba,
2 karton sigara fiyatına bakabilirseniz cihazı gerçekten uygun fiyata veriyorum.
Almayı düşünüyorsanız ayırabilmem için istediğiniz sigara çeşitini söylemeniz gerekiyor. çünkü bunları ayrıca satıyorum az kaldı