Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu
Dolandırıcı Elektronik Sigara Siteleri - Yeni Başlayacakların Dikkatine !!! - Baskı Önizleme

+- Elektronik Sigara Kulübü, E-Sigara, Likit, Destek Forumu (https://esigarakulubu.com)
+-- Forum: Elektronik Sigara (https://esigarakulubu.com/esk-elektronik-sigara)
+--- Forum: İFŞA - Dolandırıcı Elektronik Sigara Siteleri, Sayfalar ve Kişiler (https://esigarakulubu.com/esk-ifsa-dolandirici-elektronik-sigara-siteleri-sayfalar-ve-kisiler)
+--- Konu Başlığı: Dolandırıcı Elektronik Sigara Siteleri - Yeni Başlayacakların Dikkatine !!! (/esigara-dolandirici-elektronik-sigara-siteleri-yeni-baslayacaklarin-dikkatine.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

Cvp: Dolandırıcı Elektronik Sigara Siteleri - Yeni Başlayacakların Dikkatine !!! - Neset - 17-04-2023

Smok.ltd sitesi güvenlimidir?

Cvp: Dolandırıcı Elektronik Sigara Siteleri - Yeni Başlayacakların Dikkatine !!! - Fatihff - 18-04-2023

Buharkeyf güvenilir mi?

Cvp: Dolandırıcı Elektronik Sigara Siteleri - Yeni Başlayacakların Dikkatine !!! - jevoushais - 20-04-2023

podmodturkey güvenilri midir?

Cvp: Dolandırıcı Elektronik Sigara Siteleri - Yeni Başlayacakların Dikkatine !!! - psychlobs - 01-05-2023

juulpodmod.com sitesi için geri bildirim verebilecek birisi var mı?

(17-04-2023, Saat: 02:21)Neset Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smok.ltd sitesi güvenlimidir?

adamlara mod sormustum, stogumuzda yok dıye mesaj attılar dolandırıcı olsa, gönder parayı abim derdi diye tahmin ediyorum.

Cvp: Dolandırıcı Elektronik Sigara Siteleri - Yeni Başlayacakların Dikkatine !!! - psychlobs - 05-05-2023

(01-05-2023, Saat: 16:03)psychlobs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: juulpodmod.com sitesi için geri bildirim verebilecek birisi var mı?

(17-04-2023, Saat: 02:21)Neset Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smok.ltd sitesi güvenlimidir?

adamlara mod sormustum, stogumuzda yok dıye mesaj attılar dolandırıcı olsa, gönder parayı abim derdi diye tahmin ediyorum.

juulpodmod.com sitesinden alım yaptım, fiyattan memnunum. ürün geldi, çok güzel paketlenmiş. Takdir ettim, saygı duydum. Dolandırıcı değil. İletişimi kötü yalnız, mesajlara geri dönmediği zaman korkmayın.

Cvp: Dolandırıcı Elektronik Sigara Siteleri - Yeni Başlayacakların Dikkatine !!! - Torex - 06-05-2023

https://iyibuhar.co/ buradan alış veriş yaptım 900 tl. bu gün kargo teslim edilecek. Fakat şikayet var da son 1 aylık şikayetleri çok artmış. Bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Cvp: Dolandırıcı Elektronik Sigara Siteleri - Yeni Başlayacakların Dikkatine !!! - Torex - 06-05-2023

(06-05-2023, Saat: 15:02)Torex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://iyibuhar.co/ buradan alış veriş yaptım 900 tl. bu gün kargo teslim edilecek. Fakat şikayet var da son 1 aylık şikayetleri çok artmış. Bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Arkadaşlar kapıda ödeme yöntemiyle iyibuhar.co sitesinden alış veriş yapmıştım. Biraz güvensizlik oldu. fakat sorunsuz bir alışveriş gerçekleşti.

Öneri: Arkadaşlar kargonuzu şubeden alın ve kesinlikle şubede kontrol ederek alın. Kapıda kesinlikle kontrol ettirmiyorlar. Ben de şubeye bırakın dedim. şubeye gittiğimde satıcıyla irtibat kurun o onaylayacak dedim. Böylece şubede kargoyu açıp ürünlerin durumunu gördükten sonra ödemeyi yaptım.

Ürün         : Çok Çeşitli
Fiyatlar     : uygun
Güven      : ilk alışveriş sorun yok
Kargo       : Hızlı
Paketleme : çok iyi
İlgi alaka   :ota-alt

Not: Reklam olsun diye değil. Memnun kaldığımdan ve bu tür satıcıların kazanmasını istediğimden yazdım. Kendileriyle ilgim yoktur.

Cvp: Dolandırıcı Elektronik Sigara Siteleri - Yeni Başlayacakların Dikkatine !!! - withcom - 07-05-2023

(06-05-2023, Saat: 16:35)Torex Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-05-2023, Saat: 15:02)Torex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://iyibuhar.co/ buradan alış veriş yaptım 900 tl. bu gün kargo teslim edilecek. Fakat şikayet var da son 1 aylık şikayetleri çok artmış. Bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Arkadaşlar kapıda ödeme yöntemiyle iyibuhar.co sitesinden alış veriş yapmıştım. Biraz güvensizlik oldu. fakat sorunsuz bir alışveriş gerçekleşti.

Öneri: Arkadaşlar kargonuzu şubeden alın ve kesinlikle şubede kontrol ederek alın. Kapıda kesinlikle kontrol ettirmiyorlar. Ben de şubeye bırakın dedim. şubeye gittiğimde satıcıyla irtibat kurun o onaylayacak dedim. Böylece şubede kargoyu açıp ürünlerin durumunu gördükten sonra ödemeyi yaptım.

Not: Reklam olsun diye değil. Memnun kaldığımdan ve bu tür satıcıların kazanmasını istediğimden yazdım. Kendileriyle ilgim yoktur.

ürününüz gelmiş fakat ben puff alacam ve güvenlir site arıyorum sonuc olarak replika gelebilir diye güvenemedim çünkü dediğiniz gibi ekşide bile uzak durun denmiş.
https://www.nastyjuiceturkiye.com/ şöyle bir site var sadece wp üzerinden sipariş alıyor ve wp'de kendine nasty nin Orjinal Distribütörüyüz diyor güvenemedim ama fiyatı da çok uygun lütfen bir fikir verir misiniz sizce bu site gerçekten nasty'nin orj sitesi midir? ayrıca türkiyede saltica puff bulmak için aradığımda tek seçenek saltica.net bu siteden daha önce alışveriş yapan oldu mu merak ediyorum.

Cvp: Dolandırıcı Elektronik Sigara Siteleri - Yeni Başlayacakların Dikkatine !!! - Torex - 09-05-2023

(07-05-2023, Saat: 18:33)withcom Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-05-2023, Saat: 16:35)Torex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar kapıda ödeme yöntemiyle iyibuhar.co sitesinden alış veriş yapmıştım. Biraz güvensizlik oldu. fakat sorunsuz bir alışveriş gerçekleşti.

ürününüz gelmiş fakat ben puff alacam ve güvenlir site arıyorum sonuc olarak replika gelebilir diye güvenemedim çünkü dediğiniz gibi ekşide bile uzak durun denmiş.
https://www.nastyjuiceturkiye.com/ şöyle bir site var sadece wp üzerinden sipariş alıyor ve wp'de kendine nasty nin Orjinal Distribütörüyüz diyor güvenemedim ama fiyatı da çok uygun lütfen bir fikir verir misiniz sizce bu site gerçekten nasty'nin orj sitesi midir? ayrıca türkiyede saltica puff bulmak için aradığımda tek seçenek saltica.net bu siteden daha önce alışveriş yapan oldu mu merak ediyorum.

Ben de yeni başalayanlardanım. Siteler hakkında fikir beyan edemiyorum. Fakat alım yaparken dikkatli olunması gerekiyor. Ben şöyle yaptım. Öncelikle satıcıya ürünü alırken mutlaka kutuyu açıp kontrol edeceğimi belirttim. Kutuyu açamazsam ürünü kargodan almayacağım. Kargo şirketi alıcıya tel açtı müşteri kutu içeriğini görmek istiyor dedi. Satıcı da görebilir diye olur verdi bende kutuyu açıp içeriğini kontrol ettim.
1kutu uwell 1ohm coil 1 vozol 7000 ve 200ml salt likit sipariş etmiştim. coiller ve vozol zaten jelatinli olarak geliyor açılması ve orijinal gibi paketlenmesi imkansızdı. ancak likit şüpheliydi. Likiti deneme aldığımdan önemsemedim. ödemeyi geçip ürünleri teslim aldım.

Not: Bu sitenin likitleri çokça şikayet almış. Bana gelen likitte çok kötüydü. Sanırım hiç kullanmayacağım. güvenemedim. Onun yerine forumdan tavsiye edilen yerlerden tekrar sipariş geçeceğim.

Cvp: Dolandırıcı Elektronik Sigara Siteleri - Yeni Başlayacakların Dikkatine !!! - Harun42 - 13-05-2023

Alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım kendimin haricinde çevremden cok fazla arkadaşımı yönlendirdim hepsi memnun kaldı yoğun olduklarından dolayı geç dönüş yapabiliyorlar fakat son derece ilgililer daha önce başka sitelerden almıştım ürünü aldıktan sonra iletişimi kesiyorlardi bu siteden alışveriş yapan arkadaşlarım kurulum icin arayıp yardımcı oldular bile demişti hiç sorun yaşamadım tavsiye ederim