Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dolandırıcı Elektronik Sigara Siteleri - Yeni Başlayacakların Dikkatine !!!
#1
Önemli! 
Dolandırıcı Elektronik Sigara Siteleri
Yeni Başlayacakların Dikkatine !!!

doland%25C4%25B1r%25C4%25B1c%25C4%25B1%2...Byorum.png

Dolandırıcı Elektronik Sigara Siteleri (GÜNCELLENDİ)

Adı gecen tüm siteler sikayetvar.com'da hakkında sikayetler almış ve kullanıcılardan dönüş aldığımız sitelerdir. Dolandırma gayreti içinde olan bu siteler tarafımızdan incelenerek teyit edilmiştir.
Sizlerde daha önce dolandırıldıysanız ve elinizde kanıtlarınız mevcutsa yorum olarak ya da mesaj yoluyla bize bildirin. Daha fazla kişi dolandırılmasın. Birçok kişi e-sigara ile sigarayı bırakmayı düşünüp bilinçsizce-bilmeden Google araması ile buldukları sitelerden e-sigara ve gereçlerini satın alıyor. Bu sitelerden birçoğu dolanıcı sitelerdir. Bu kişiler sigarayı bırakmak için çıktıkları bu yola bu karaktersiz ve şahsiyetsiz dolandırıcılar yüzünden sigarayı bırakamıyor. Birileri daha dolandırılmadan ESH olarak bu siteleri ifşa etmeyi ve bu postu sizlerin sayesinde sosyal medya da e-sigaraya başlayacak kişilerin görmesini amaç edindik. Lütfen postu paylasın ve daha fazla kitleye ulaşmasını sağlayın.

Dolandırıcı Siteler - Güncellenecektir.
Her geçen gün yeni yeni siteler türemeye başladı. Bu listede olmayıp dolandırıcı olan sitelerin sayısı o kadar arttı ki artık listeye eklemeye yetişemiyoruz.
Özellikle dikkat etmeniz gereken sitelerin başında her ürün için ayrı ayrı açılan siteler. Örneğin: vaporessorevenger.com, smokmag.com, yogilikit.com, smokturkey.com gibi kendilerini Türkiye temsilcisi gibi gösteren ve tek ürün için site açanların tamamı dolandırıcıdır. Kendilerini ana bayi gibi gösterenlerden özellikle uzak durun ve her bir elektronik sigara ve likit markası için tek ürün siteleri açanlara çok dikkat edin. Buralardan alışveriş yapmayın alınterinizi dolandırıcılara kaptırmayın.

2023'ün Dolandırıcı ve Güvenilmemesi Gereken  Elektronik Sigara Siteleri
(Bu listede dolandırıcı siteler ve müşterilerine önem vermeyip, mağduriyetlerini gidermeyen siteler listelenmiştir.)

EKLEME:
https://www.elektroniksigarakent.com 1. sıradaki dolandırıcıların yeni ismi elektroniksigarakent yaparak dolandırmaya devam ediyorlar. Elektronik Sigara Kent dolandırıcıdır

EKLEME:
0.1 https://www.elektroniksigarakits.com 1. sıradaki dolandırıcı sitenin yeni adresi, sürekli isim değiştiriyor yakaladıkça burada paylaşacağım.
0.2: http://www.elektronikasigara.com 1. sıradaki dolandırıcı sitenin yeni adresi, sürekli isim değiştiriyor yakaladıkça burada paylaşacağım.

1: http://www.elektronikesigara.com (Dolandırıcılar Kralıdır bu site. Açıklama yazmaya bile gerek yok. Her sene yeni bir site ile dolandırıyorlar. Sikayetvar.com üzerinde varolan şikayetleri okumanız yeterlidir.)
2: http://www.elektroniksigaramarkalari.com (Dolandırıcıdır. elektronikesigara.com sitesinin yan sitesidir.)
3: http://www.elektroniksigaramino.net (Dolandırıcıdır. elektronikesigara.com sitesinin yan sitesidir.)
4: http://www.elektroniksigaralar.net (Dolandırıcıdır. Site 2020 9. ayda kurulmuş, google index ve sıralamalarına bakılırsa daha önceki büyük dolandırıcı sitelerden biri ve ismi değiştirilmi, bu yüzden sıralamalarda çok yükseklerde. Önceki sitelerinin ismini bulamadım.)
5: http://www.elektroniksigaralar.gen.tr (Dolandırıcıdır. Sipariş gönderilmiyor ve farklı ürünler gönderiliyor. sikayetvar da çok fazla şikayetleri var. )
6: http://www.elektroniksigarafiyati.com (Dolandırıcı, ürün yerine farklı şeyler gönderiyorlar.
7: http://www.elektroniksigara.vip (Dolandırıcı, ürün fiyatları yanıltıcı.)
8: http://www.yapaysigara.co (ekşisözlükte hiç iyi yorumları yok, tavsiye etmeyeceğim bir site.)
9: http://www.buharbaz.com (site hakkında 3 şikayet kaydı var fiyatları piyasanın olduça altında, müşterilere hakaret ve iletişim sorunları var.)
10: http://www.esigarasiparis.net (sikayetvar'da yazılan şikayetlere göre dolandırıcı bir site, fiyatlarını incelediğimde ise über fiyatlara satış yapıyorlar. Dolandırıcı değillerse bile fiyatları oldukça yüksek.)
11: http://www.smoktech.com.tr (iqos.com.tr, juul.com.tr, joyetechturkiye.com alanladlarını da alarak, resmi bir site havasında satış yapan bir site, juul ve iqos yoğunlukta satış yapıyorlar, bu ürünler benim ilgi alanım değil ama juul kartuş fiyatları neredeyse 2 katı daha yüksek. Dolandırıcı değillerdir muhtemelen ama yüksek fiyata satmakda çok hoş değil.)
12: http://www.vaporessoturkey.com (Bu vaporesso, smok, joyetech, eleaf gibi markaları kullanan sitelere karşı bir alerjim var. Samimi bir arkadaşım bir gün bir cihaz aldığını ve orjinal Türkiye satış sitesinden aldığını söylemişti,arkadaşa anlatana kadar dilim yorulmuştu. İnsanlara resmi distrübitörmüş gibi satış yapmakda dolandırıcılıktır bence.)
13: http://www.smokturkey.com (sikayetvar üzerindeki şikayetleri fazla yok ama müşterilere çok ilgisizler. Sipariş vermenden önce sikayetvar üzerinden açılan şikayetleri okuyup daha sonra karar verin.)
14: http://www.turkiyeelektroniksigara.com (Şüpheli görüyorum, varsa aranızda deneyen yorumlara yazsın.)
15: http://www.elektroniksigarapod.com (Site yeni ve 1 tane şikayetleri var, farklı ürün göndermişler ve müşteriye dönüş yapılmamış. Dolandırıcı bir site olduğu anlamına gelmiyor bu 1 şikayet ile tabiki ama güven vermedi bana.)
16: http://www.buharistannn.co (sikayetvar üzerinde çok fazla şikayeti var. Cihaz ve likit gönderiyorlar ama yorumlarda sahte ve kalitesiz likit gönderidiğini iddia edenler çok fazla.)
17: http://www.buharkeyf.org (sikayetvar üzerinde çok fazla şikayeti var. Ürün gönderiyorlar, ama sahte likit gönderdiklerini iddia edenlerin sayısı fazla.)
18: http://www.elektroniksigaravip.org (sikayetvar üzerinde sikayetler almış, dolandırıcı değil ama müşteri memnuniyetleri konusunda zayıf)
19: http://www.Elektroniksigaravip.org (Dolandırıcı, bazen dolandırıp bazen ürün gönderiyorlar. sikayetvar üzerinden şikayetlerini okuyabilirsiniz.


kaynak: https://elektroniksigarayardim.blogspot....uncel.html
Kaynak: https://www.facebook.com/e.sigara.haberleri
esigarakulubu.com - ESK
Elektronik Sigara Kulübü, Elektronik Sigara, Premium Likit, Destek ve İnceleme Forumu
Cevapla
#2
https://www.elektroniksigaramino.net/ aman ha sakın bulaşmayın.sahtekar ve dolandırıcılıkta usta bir site...

350 tl yi kesik attılar.dikkat edein paranızı kaptırmayın bu adilere..

350 tl yi kesik attılar.dikkat edein paranızı kaptırmayın bu adilere..x revenger cihaz yerine likit gönderen adiler bunlar...yerleri şişlide amanm ha..
Ara
Cevapla
#3
(19-05-2020, Saat: 17:44)savasengin003 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.elektroniksigaramino.net/ aman ha sakın bulaşmayın.sahtekar ve dolandırıcılıkta usta bir site...

350 tl yi kesik attılar.dikkat edein paranızı kaptırmayın bu adilere..

350 tl yi kesik attılar.dikkat edein paranızı kaptırmayın bu adilere..x revenger cihaz yerine likit gönderen adiler bunlar...yerleri şişlide amanm ha..

Yerlerini tam biliyor musunuz? Benzer bir durum bende de oldu. Heryerden engellediler.
Ara
Cevapla
#4
https://www.elektroniksigaramino.net bu siteye ben de biraz para kaptırdım daha sonrasında siteye yaptıgım saldırılar sonrası site 14.07 itibari ile çöktü geri açarlarsa yine saldırıcam bu tarz siteleri bana mesaj yoluyla bildirirseniz kapatılması yönünde saldırı yapabilirim.
Ara
Cevapla
#5
(15-07-2020, Saat: 14:57)conrand Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.elektroniksigaramino.net bu siteye ben de biraz para kaptırdım daha sonrasında siteye yaptıgım saldırılar sonrası site 14.07 itibari ile çöktü geri açarlarsa yine saldırıcam bu tarz siteleri bana mesaj yoluyla bildirirseniz kapatılması yönünde saldırı yapabilirim.

VPN ile giriliyor bu sahtekar siteye bilginize
Ara
Cevapla
#6
(17-09-2020, Saat: 12:49)bilgem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-07-2020, Saat: 14:57)conrand Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.elektroniksigaramino.net bu siteye ben de biraz para kaptırdım daha sonrasında siteye yaptıgım saldırılar sonrası site 14.07 itibari ile çöktü geri açarlarsa yine saldırıcam bu tarz siteleri bana mesaj yoluyla bildirirseniz kapatılması yönünde saldırı yapabilirim.

VPN ile giriliyor bu sahtekar siteye bilginize

Bu sizin yazdığınız sayfanın yenisini açmışlar http://www.elektronikesigara.com sayfası beni dolandırdı Coil sipariş verdim 3 tane ne olduğu belli olmayan likit gönderdiler sonra aradığımda beni oyaladılar en sonunda dalga geçip suratıma teli kapattılar baktığımda site elektroniksigaramino sayfasıda var bilgi vermek istedim ?
Ara
Cevapla
#7
https://www.esigaraniz.com/
uzak durun
Ara
Cevapla
#8
(20-10-2020, Saat: 13:17)Willowtw Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-10-2020, Saat: 18:13)nyesim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://trelektroniksigara.org/

sitesi güvenilir mi?
Evet dostum orası güvenlidir vape pen 22 almıştım zamanında şimdi ise coilini alıyorum

Teşekkür ederim.
Sağlıcakla kalın
Nuri
Ara
Cevapla
#9
https://www.elektronikesigara.com
dolandırıcıdır kaç gündür beni oyalıyor bilginize
Ara
Cevapla
#10
Hocam burası güvenilir mi https://buharkeyf.org ?
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Güvenilir elektronik sigara sitesi önerisi admin-esk 0 1,848 29-03-2023, Saat: 00:42
Son Yorum: admin-esk
  elektroniksigarasepet.net dolandırıcı, şikayet, ifşa, yorum, Dikkat Dolandırıcı admin-esk 0 1,669 03-07-2021, Saat: 14:21
Son Yorum: admin-esk
  buharkeyf.org DOLANDIRICI MIDIR? Pfhares 1 3,593 23-04-2021, Saat: 20:56
Son Yorum: Naber
Önemli! elektronikesigara.com dolandırıcı - elektronikesigara şikayet, yorum, ifşa admin-esk 1 2,364 02-04-2021, Saat: 17:47
Son Yorum: Ayşegül
  Dolandırıcı Aydemirx 3 1,668 11-12-2020, Saat: 05:17
Son Yorum: Ch4rminG

Hızlı Menü: