Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitkisel Gliserin Nedir? Tek Başına İçilir Mi?
#1
Video 
Bitkisel Gliserin Nedir? Tek Başına İçilir Mi?

(İçmek derken Elektronik Sigaranızın Atomizerine Koyarak İçmekten Bahsediyoruz. Oral Yolla Bitkisel Gliserin İçilmesini Önermiyoruz.)
Elektronik sigara likiti içeriklerinden Bitkisel Gliserin (VG) tek başına içilir mi?
Sizler için bu sorunun cevabını hazırladık. Keyifli izlemeler diliyoruz ve yorumlarınızı bekliyoruz.

esigarakulubu.com - ESK
Elektronik Sigara Kulübü, Elektronik Sigara, Premium Likit, Destek ve İnceleme Forumu
Cevapla

#2
Elektronik sigara içeriklerinden Propilen glikol iyi bir nikotin ve aroma taşıyıcısıdır. Aynı zamanda antiseptiktir yani mikroorganizma üremesini engeller. Akışkanlığı fazladır ve buharlaşma ısısı düşüktür. Tek başına kullanılmaz.

Elektronik sigara içeriklerinden Vegetable gliserin (VG) akışkanlığının az olması ve buharlaşma ısısının yüksek olması sebebi ile Pg ile çeşitli oranlarda karıştırılarak kullanılır. Pg alerjisi gibi durumlarda tek başına da kullanılabilir ancak pamuk beslemesi zayıf olduğundan kuru buhar (dry hit) ile karşılaşma olasılığınız artar. Aynı zamanda taşıyıcı (siz bunu çözücü olarakta okuyabilirsiniz) özelliği az olduğundan aroma ve nikotini hem daha fazla kullanmalı hemde demleme(dinlendirme) süresini uzun tutmalısınızdır.
Ara
Cevapla

#3
Benim kafama takılan bir soru var likit aldım likitin oraması gitti. buharcı dili değil çünkü aynı markanın likitlerinde yine tat alıyorum. herhangi bir aroma alıp tekrar karıştırsam içinde pg/vg mevcut acaba bir sıkıntı yaşarmıyım ?
Ara
CevaplaHızlı Menü:

Elektronik Sigara Forumu © 2015-2024 E Sigara Kulübü MyBB