Eleaf iStick Pico Elektronik Sigara
#1
Beğendim 
Eleaf iStick Pico, sadece kendi ismi gibi, tercih yenilikçi, kompakt ve (PICO) olağanüstü. Tek değiştirilebilir 18650 piller tarafından güçlendirilmiştir, bu 75W maksimum çıkış sağlar ve değiştirilebilir VW / Bypass / TC-Ni / TC-Ti / TC-SS / TCR modları. Üst e- dolum tasarımı, gizli hava akımı kontrol ve sökülebilir yapısı sayesinde, yeni MELO III Mini iStick Pico için en iyi eştir.
 
 
Boyutu: 45mm x 23mm x 70.5mm
Gerilim: max 9V
Watt (maksimum): 75W
Pil: Yüksek oranlı 18650 hücre (Sürekli deşarj akımı 25A'nın üzerinde olmalıdır)
Mod: VW / Baypas / TC-Ni / TC-Ti / TC-SS / TCR
Direnç aralığı: 0.05 - 1.5ohm (TC modları); 0,1 - 3,5 ohm (VW / Baypass modu)
 
 
iStick Pico'yu tam kiti ile birlikte göndereceğim
  • 1 x   MOD Cihaz - 300 TL

  • 1 x  Eleaf Melo III Mini Atomizer 4 ml - 100 TL

  • 5 x  Eleaf EC 0.3 ohm Coil - 100 TL

  • 1 x  Sony VTC6 18650 Lithium İon Pil 3000mAh - 50 TL

  • 4 x  Cama Takılması Gereken Mühür halkası - 50 TL

  • 1 x  USB Şarj Kablosu

  • 1 x  Kullanım Kılavuzu

Fiyat için WhatsApp'tan yazın 0541 798 22 38
 
 
 
Sıcaklık kontrolü kullanırken watt nasıl değiştirilir?
iStick Pico‘yu ilk defa sıcaklık kontrolünde kullanıyorsanız ilk başta 75W ayarlı olarak gelecektir. Watt’ı değiştirmek için 4 kere arka arkaya power tuşuna (çalıştırma düğmesi) basarsanız ekranınızda derecenin yazdığı yerde Watt değeri belirecektir ve artık isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.
TCR nasıl ayarlanır?
Kapalı konumda olan iStick Pico’nun ateşleme ve artı tuşlarına ekranda M1 120 yazısı belirene kadar basılı tutun. Artı ve eksi tuşları ile M1, M2 ve M3 arasında geçiş yapabilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz memory ayarına gelince bir kereliğine power tuşuna basın. Daha sonra tekrar artı ve eksi tuşları ile katsayıları isteğinize göre değiştirebilirsiniz. İleri düzey kullanıcılar için geçerlidir ve her telin farklı bir sıcaklık katsayısı bulunmaktadır. İlerleyen zamanlarda bu konu hakkında ayrıca yazı yazacağız.
Bypass modu ne işe yarar?
Bypass daha önce mekanik mod kullanmış kişilerin bileceği üzere herhangi bir ayarın yapılamadığı ve cihazınızın sadece piliniz voltajına göre güç verdiği ayardır. İleri düzey kullanıcılara tavsiye edilir. Eğer yeni başlıyorsanız kullandığınız coiller için tavsiye edilen watt değerleri arasında kullanmaya özen gösteriniz.
Eleaf iStick Pico Kısayolları
Stealth Mode: Kullanım sırasında ekran ışığının kapalı olmasını sağlar. Bu özelliği aktif etmek için cihazınız açık konumda iken power ve eksi tuşuna “Stealth ON” yazana kadar basılı tutun. Aynı şekilde kapatabilirsiniz.
Ekranı ters çevirme: Kapalı konumda olan cihazınızda artı ve eksi tuşlarına ekran ters dönene kadar basılı tutun. Aynı şekilde ekranı eski haline çevirebilirsiniz.
Tuş kilidi: Açık konumda olan cihazınızda artı ve eksi tuşlarına aynı anda basılı tutun. Tuş kilidi sadece artı ve eksi tuşlarını kilitlemektedir ve tuşlar kilitli iken normal kullanıma devam edebilirsiniz. Ayarlarınızı yanlışlıkla değiştirmenizi önler.
Pilin voltajını ölçmek için: Cihazı kapalı konuma getirdikten sonra, power tuşu ve eksi tuşuna aynı anda basarak ekranda voltaj belirene kadar basılı tutun.
Cihazın iç sıcaklığını öğrenmek için: Cihazı kapalı konuma getirdikten sonra power tuşuna 10 kere arka arkaya basın. (Cihaz aynı zamanda açılacak 5 defa bastığımız için fakat sonunda kaç derece olduğu ekranda belirecektir.)
Hangi sürümü kullandığınızı öğrenmek için: Cihazınızı kapalı konuma getirin ve 20 kere arka arkaya power tuşuna basın.
New coil up same down uyarısı
Yeni bir coil kullandığınız zaman (Sadece sıcaklık kontrolü için geçerli) cihazınız size coilin yeni olup olmadığını soracaktır. New coil up same down uyarısı ekranda belirecektir. Eğer yeni bir coil kullanıyorsanız artı tuşuna, coili değiştirmediyseniz eksi tuşuna basarak devam edin.
Atomizer Low Uyarısı
Eğer kullandığınız coilin veya hazırladığınız tel sarımının Wattage/Bypass ayarlarında 0.1Ω ve sıcaklık kotrolünde 0.05Ω altında olduğunda ekranda beliren uyarıdır. Rezistansın kullanılan ayarlar için çok düşük olduğunu gösterir. Doğru coili veya sarımı hazırladığınıza emin olunuz.
Atomizer Short Uyarısı
Olası bir kısa devre durumunda iStick Pico kısa devre koruması devreye girer ve ateşlemenize müsaade etmez.
Temp Protection Uyarısı
Protection uyarısı ekranda ayarladığınız sıcaklık değerine ulaşıldığı zaman o değeri koruyabilmek için coile verilen gücü ayarlamaktadır ve bu sayede istenilen sıcaklığı korumaktadır.
Device Too Hot Uyarısı
iStick Pico belirli bir sıcaklığa ulaştığı zaman koruma amaçlı cihazınızı kapatır ve tekrar sıcaklık düştükten sonra kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer böyle bir uyarı ile karşılaşırsanız pilinizi kontrol etmeyi unutmayın. Pilinizin etrafındaki kaplamanın sağlam olduğuna ve en önemlisi iStick Pico için uyumlu pil kullandığınızdan emin olunuz.
Weak Battery
Piliniz bittiği zaman ekranda beliren uyarıdır ve artık pilinizi şarj etmeniz gerekmektedir.Herzaman en sağlıklı şarj pilinizi dışarıda pil şarj cihazında şarj etmeniz olucaktır daha uzun ömürlü piller için.
Eleaf iStick Pico nedir?
Eğer sigarayı bırakmak ve hem küçük hem de çok başarılı bir elektronik sigara arıyorsanız Eleaf iStick Pico tam size göre. Ergonomik şık tasarımı ve yüksek duman performası ile.


Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri
   
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İstick pico -4 ml Atomizer- 3 adet coil- 2 premium likit- 6 set sızdırmaz - KUTULU mert.isciman 0 18 2 saat önce
Son Yorum: mert.isciman
Fotoğraf vaporesso elektronik huseyinsubasi10 5 200 10 saat önce
Son Yorum: illusionn
  IStick Pico temiz acil satılık Haziyn 2 135 11 saat önce
Son Yorum: illusionn
  ISTİCK PİCO *** ANTALYA İÇİ SATILIK *** huseyin07 3 150 Dün, Saat: 21:05
Son Yorum: huseyin07
  Eleaf istick pico saikun 3 102 Dün, Saat: 19:59
Son Yorum: mklbozdogan

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi