Merhaba ben admin-esk
#1
E-Sigara kullanan birçok kişi gibi bende çevreme ve sevdiklerime sigarayı bıraktırmaya çabaladım. Lakin herkesin yaşadığı sorunları, tepkileri de görmedik değil.
Anladım ki insanlar elektronik sigaraya çok önyargılı bakıyorlar. 2017 sonlarına doğru facebook grupları popülerleşmeye başlamıştı. İlk olarak bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak için grup kurduk bir süre çok iyi gitti bir çok dostlarımız oldu. Her geçen gün onlarca grup açılması neticesinde bilgi paylaşan gruplardan çok hediye dağıtan gruplara yönelim başladı. Bu ticari bir faaliyeti olmayan tüm gruplardaki aktifliği düşürdü, haliyle bizi de bir süre soğuttu. Yine 2017 son aylarında açtığımız Facebook E-Sigara Haberleri - ESH sayfasında e-sigara üzerine haber ve eğlenceli içerikler üreterek kullanıcıların e sigara hakkında bilinçlenmesini, bilmediği konulardan haberdar olmasını sağladık.  Sayfaya içerik üretmekten çok gelen mesajlara dönüş yapmak çok fazla zamanımızı almaya başlamıştı. Bizde buna çözüm olarak 2018'in ortalarında kurmuş olduğumuz esigarakulubu.com 'u devreye alarak kişilerin sorularına tek tek cevap vermektense tüm bilgileri bu foruma toplayarak onları buraya yönlendirip aradığı bilgiyi onlarca kişinin yorumu ile cevaplar almalarını amaçladık.

Bizi kişisel olarak tanıyan çok az arkadaş var. İsim vermeye gerek görmüyorum. Paylaştığımız içerikleri zevkle okuyarak, e-sigara topluluğumuzda sizde birşeyler paylaşarak foruma desteklerinizi esirgemeyin.

Kuruluş: 2018-06-16 - admin-esk

esigarakulubu.com - ESK
Elektronik Sigara Kulübü, Elektronik Sigara, Premium Likit, Destek ve İnceleme Forumu
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi