Pod Cihazlarda Nikotinsiz Likit?
#1
Merhaba arkadaşlar; öncelikle formda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.

Yaklaşık 10 yılı aşkın bir süredir sigarayı bıraktım ve 10 yıldır ne sigara nede nargile hiç içmedim. Ancak ne varki nargile hastası bir adamım. Sigarayı değil ama nargileyi bazen aramıyor değilim. Yeniden tütün mamüllerine başlamaktansa sandece aroma içebileceğim bir e-sigara araştırmasına girdim. Aspire ZQ Vi Pod model bir e-sigarayı arkadaşta gördüm ve kibarlığı yönünden gerçekten görünüşü hoşuma gitti. Ancak (pod içim deniyor sanırım) bu cihazlarda nikotinsiz likit kullanılamıyormuş.

Sormak istedğim sorular;
1 - Aspire ZQ Vi Pod veya benzer küçük kibar tipte olan cihazlar için nikotinsiz likitler kullanılabiliyormu (varsa cihaz öneriniz nedir)
2 - Eğer Pod cihazlarda (pod içimmi deniyor yada pod tipi cihazmı deniyor bilmiyorum) nikotinsiz likit kullanılamıyorsa alternatif olarak düşündüğüm model Smoke Vape Pen 22 1650mAh, bu cihazı kullanan varmı ve öneriniz nedir?
3 - Nikotin almayacağım için, %100 'e yakın VG oranı olan Bitkisel Gliserin ve Aroma yeterli olurmu? (Genelde nikotin istemeyenler için öyle tavsiye ediliyormuş)
4 - VG oranı yüksek Bitkisel Gliserin ve Nikotinsiz Aroma önerileriniz nelerdir? (Mümkünse marka ve site linki belirtirseniz sevinirim)

Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
Ara
Cevapla
#2
Merhaba,
Nikotin kullanmayacaksan Smok Vape Pen 22 yada Vape Pen Plus yeterli olacaktır. Pod mod olayına girmene gerek yok bu durumda.
%100 VG likit zorunlu değil, 80/20 70/30 da kullanabilirsin.
Marka olarak, Loaded, Kilo, Cuttwood, Yogi gibi markalardan birinin 0MG likitini alabilirsin.
esigarakulubu.com - ESK
Elektronik Sigara Kulübü, Elektronik Sigara, Premium Likit, Destek ve İnceleme Forumu
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi