Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LİKİT YAPIMI İÇİN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?
(27-03-2021, Saat: 14:27)Pistascialentiscus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: My Man içinde 6 ml aroma olması lazım.siz onu 30 ml.e tamamlayacak siniz.yani şişe dolana kadar nbase koyacaksınız.diger cam şişedeki aromaninda üzerinde demleme oranı yaziyordur mutlaka.onuda o orana göre başka bir şişede demlemeniz lazım.

benim youtubedan izleyip gördüğüm kadarıyla bana 30ml aroma ve 250ml nbase gelecekti ben ikisini birbirine karıştırıp bitirecektim fakat belirttiğim gibi myman isminde bir şey daha geldi, satıcıyla konuşmaya çalıştım tam anlamadım ne demek istediğini ama bu diy kitin ağzını açıp ağzına kadar nbase doldur çalkala ve demlemeye bırak dedi o zaman bu myman ne işe yarayacak onu nasıl kullanacağım çözemedim

(27-03-2021, Saat: 14:27)Pistascialentiscus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: My Man içinde 6 ml aroma olması lazım.siz onu 30 ml.e tamamlayacak siniz.yani şişe dolana kadar nbase koyacaksınız.diger cam şişedeki aromaninda üzerinde demleme oranı yaziyordur mutlaka.onuda o orana göre başka bir şişede demlemeniz lazım.

sanırım cam şişede ki myman aroma olmalı çünkü satın aldığım aromanın kokusunu veriyor tamam şimdi bu myman aroma olsa diy kit ne
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
LİKİT YAPIMI İÇİN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ? - Yazar: zafernci - 27-03-2021, Saat: 14:11
Cvp: LİKİT YAPIMI İÇİN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ? - Yazar: zafernci - 27-03-2021, Saat: 14:31

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evyap için gerekli malzemeler Lbj07 0 897 15-02-2021, Saat: 17:06
Son Yorum: Lbj07

Hızlı Menü:

Elektronik Sigara Forumu © 2015-2024 E Sigara Kulübü MyBB