Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En İyi 10 Elektronik Sigara
#1
En İyi 10 Elektronik Sigara

ecigarettereviewed.com binlerce Vaper(e-sigara kullanıcısı) ile anketler yaptı ve binlerce vapera en sevdikleri regüle modları ve mekanik modları hakkında sorular soruldu ve bu listeyi oluşturmak için birçok anket sonucu kullanarak 2018 yılının en iyi 10 mech ve regüle modlarını listeledi.

Liste regüle ve mekanik modlar arasında eşit bir şekilde bölündü ve bir modun “high-end” sınıfında olduğunu tanımlamak zor olsa da, kriterlerden biri, mod fiyatının 100 dolardan daha yüksek olması kuralı eklendi. 
Son olarak, mekanik mod anketi, en iyi regüle mod anketinden çok daha fazla oy aldı, bu yüzden bu cihazları, oy aldıkları kategorilerin oy yüzdesine göre sıralama yapıldı.

Yani kısaca bu sıralamada en iyi 10 high end modları göreceksiniz.

10 – ProVape, ProVari 
ProVape, 2010 yılında piyasaya sürülen ve elektronik sigaralara yeni bir standart belirleyen, efsanevi bir cihazdır. 8 Yıllık deneyimini ürettiği modların kalitesinde gösteren ProVape firması ProVari ürünü ile bu listede ilk 10 sıralamaya girmeyi başardı.
ProVari ile elde ettiğiniz mükemmel ürün kalitesi ve cihazın rakipsiz güvenilirliği sayesinde en iyi 10 high end mod listesinde. Yeni modeller OLED ekranlara sahip olup, ayarları kolayca kontrol etmenizi ve tümleşik sorun giderme sistemlerini seçmenizi ve herhangi bir REGÜLE moddan bekleyebileceğiniz tüm güvenlik özelliklerine sahip olmanızı sağlar. 
10%2BProVari%2Bby%2BProVape%2Bhigh%2Bend%2Bmods.jpg
ProVari Fiyatı: 200 Dolar

9 – Vapor Flask
Vapor Flask, en iyi REGÜLE mod anketinde önemli bir oy topladı ancak daha düşük maliyetli cihazlar tarafından ana listeden çıkarıldı. Bununla birlikte, kavisli, ergonomik tasarımı, güç veren 40 CD çipi ve sağlam yapısı sayesinde en üst düzey elektronik sigara modlarından biri olarak 9. Sırada kalıyor. Vapor Flask  modu iki adet 18650 pil ile çalışıyor ve 40 W'lık bir çıkış gücü sunuyor, her ne kadar düşük görülsede birçok ürün için hala fazlasıyla yeterlidir.
9%2BVapor%2BFlask%2Bhigh%2Bend%2Bmods.jpg
Vapor Flask Fiyatı: 160 Dolar

8 – Vapor Shark rDNA 40
Başka bir DNA 40 mod, Vapor Shark rDNA 40 forumlardaki en iyi high-end e-sigara modlarından biri. 40 watt'a kadar güç ve sıcaklık kontrolü sağlayan bir box  moddur. Listeye 8. Sıradan girebilen rDNA40 bu düşük watt ile büyük bir performans sergilediğini söyleyebiliriz.
8%2BVapor%2BShark%2BrDNA%2B40%2Bhigh%2Bend%2Bmods.jpg
rDNA 40 Fiyatı: 130 Dolar

7 – Glas Vapor, Glas Ti 
Glas Ti, piyasadaki en popüler yüksek kaliteli yüksek kaliteli modlarından biridir ve “high end”, kesinlikle bu makine için kullanılacak doğru kelimedir. Titanyum konstrüksiyonu (bu nedenle adında “Ti”) kendi başına yeterince etkileyici olmakla birlikte, cihazla ilgili her parça ben kalitelim diye bağırıyor.
Glas Ti'nin ayrıca üst kapak için kendinden ayarlı bir piston sistemi de dâhil olmak üzere abartılı malzemelerin ötesinde pek çok özelliği vardır. Hem pilden hem de kasadan gelen hareketi hesaba katmak ve kurulumu daha kolay hale getirmek için 180 derecelik bir kilitleme halkası mevcut. Mükemmel bir hassasiyetle tasarlanan tüm parçaları yine mükemmel bir uyumlulukta çalışmakta. 
7%2BGlas%2BTi%2Bby%2BGlas%2BVapor%2Bhigh...2Bmods.jpg
Glas Ti Fiyatı: 415 Dolar

6 – Atmomixani Nemesis
Nemesis uzun zamandır piyasadaki en popüler mekanik elektronik sigara modlardan biri olmuştur. En iyi high end esigara modlarının listesine girmeyi hak eden bir markanın ürünüdür. Çünkü mekanik modlar anketimizde toplam oyların neredeyse yüzde 5'ini almıştır.
Mod, 18350, 18500 ve 18650 olmak üzere üç boru boyutuna sahiptir. Bunların her biri bir  paslanmaz çelikten % 99.9 bakır veya pirinç kaplamalı çeşitleri mevcuttur. Nemesis, gümüş kaplamalı pirinç kontaklara, ayarlanabilir ve kilitlenebilir bir alt ateşleme anahtarına, ayarlanabilir bir hava akımı kontrol halkasına, ayarlanabilir bir merkez pimine ve delrin izolatörlere sahiptir. Cihazın inkâr edilemez derecede yüksek bir ürün kalitesi var ve aynı zamanda tüp üzerinde ikonik “ölüm meleği” logosu yer alır.
6%2BNemesis%2Bby%2BAtmomixani%2Bhigh%2Bend%2Bmods.jpg
Nemesis Fiyatı: 145 – 155 Dolar

5 – Asmodus Snow Wolf 200 W
Asodus'un Snow Wolf 200 W modeli, 200 W'a varan büyük bir güç çıkışı, sıcaklık kontrol işlevselliği ve etkileyici bir cam ön paneli ile liste yerini hak eden bir regüle moddur.
 Cihaz, gereksinim duyulan yüksek drenaj opsiyonlarıyla birlikte iki adet 18650 pil alır ve kısa devre, yüksek voltaj, aşırı ısınma ve düşük voltaj koruması dâhil olmak üzere bilinen tüm güvenlik özelliklerine sahiptir. Cihaz 150 W'a kadar sorunsuz bir şekilde çalışır,  ancak 150 ila 200 W arasında ise nabız atışı olarak isimlendirilen bir özelliği otomatik devreye girer ve dirençlerle 0.05 ohm'a kadar olan coillerde sorunsuz çalışmasına olanak sağlar. Ayrıca altın kaplama ve yaylı 510 bağlantıya sahiptir. Sıcaklık kontrolü işlevi, sınırı 212 ila 662 ° F(fahrenheit) sıcaklıkları arasında olup bizim kullandığımız sıcaklık birimine çevirdiğimizde 100° ile 350° aralığında çalışmaktadır.
5%2BSnow%2BWolf%2B200%2BW%2BTC%2Bby%2BAs...2Bmods.jpg
Snow Wolf 200 W Fiyatı: 110 Dolar

4 – REO’s Mods REO Grand 
REO Grand, sağlam yapısı ve en iyi mod modlar anketinde etkileyici performansıyla bu listede yer almayı başaran mekanik bir box moddur. Cihaz, tek bir blok alüminyum kalıbının işlenerek sağlam bir mod kutusu elde edilerek içine bağlantıları dahil ediliyor. Bu sayede herhangi bir tehlike anında modunuz ek yerlerinden parçalanmamış olacak. 
Modun en iyi özelliklerinden biri ise 4ml likit alabilen iç likit haznesinin olmasıdır. Squonker  Vaping diye bildiğimiz likiti modun içindeki şişeden atomizer pini içinden rda ya ulaştıran sistemi kullanır. Mod, ayarlanabilir bir 510 bağlantısı, 18650 pil hazneli, ateşleme için ısıya dayanıklı bir plastik düğme, bakır, berilyum ve altın kaplama kontaklara sahiptir.
4%2BREO%2BGrand%2Bby%2BREO%25E2%2580%259...2Bmods.jpg
REO Grand  Fiyatı: 150 Dolar

3 – Vaperz Cloud VCM Competition
Vaperz Cloud firmasının yüksek kaliteli mod üreticilerden biri olarak ismini duyurmayı başaran e-sigara firmalarından biridir. En çok tanınan ürünü olan VCM Competition Mod, fiyatı sadece 100 $ doların biraz üzerinde olmasına karşın mekanik modlar anketinde çok fazla oy alan ürünlerden biri.
Mod, 23 mm çapında hibrid (doğrudan pilden atomize) bağlantıya, bakır konstrüksiyona, gümüş kaplamalı bakır kontaklara ve pil çıngıraklarını durdurmak için PEEK ayarlayıcıya sahip klasik bir 18650 tüp tarzı cihazdır. Vaperz Cloud firması VCM Competition Mod ürününde gerilim düşüşünü azaltmak ve performansı artırmak için temas çevresinde gümüş kaplı bakır berilyum iletkeni kullanmaktadır.
3%2BVCM%2BCompetition%2BMod%2Bby%2BVaper...2Bmods.jpg
VCM Competition Fiyatı: 105 Dolar

2 – Yihi SX Mini M Class
Listemizde en çok oy alan regüle cihazı, Yihi SXmini M modeli olmuştur. Rahat kullanım ve ergonomik tasarım için benzersiz, kavisli bir güç düğmesi ile kompakt bir box modudur.
Mod, paslanmaz çelik 510 bağlantı,  pirinç yaylı, merkez pinli bir çinko alaşımlı gövdeye sahiptir. Cihazın alt tarafındaki bir vida yuvası vida noktasından erişilebilen tek bir 18650 pil ile çalışır ve herhangi bir regüle moddan beklediğiniz tüm güvenlik özelliklerine sahiptir.
SX Mini M Sınıfı, 1 ile 9,5 V arasında değişken voltaj değerine, 60 watt’a ve 200 ile 580 ° F(fahrenheit) arasında sıcaklık kontrolü özelliklerine sahiptir. Cihaz, coil modunda 0.15 ohm'a ve sıcaklık kontrol modunda 0,05 ohm'a kadar ateşle kabiliyetine ve düşük dirence mükemmel şekilde uyum sağlayacaktır.
2%2BSX%2BMini%2BM%2BClass%2Bby%2BYihi%2B...2Bmods.jpg
SXmini M Class Fiyatı: 200 – 210 Dolar

1 – Pedro Miguel, Templario Mod
Templario Mod, en iyi mekanik mod anketinde % 14.5 oy aldı ve büyük bir farkla 2018 için en iyi high end modu olmayı başardı. 2015 yılının da en iyi modu seçilen Templario Mod, Bir mücehver tasarımcısı olan Pedro Miguel tarafından tasarlanıyor.
Dünya çapında bilinen Templario mods markası, gerçek malzemelerden ve el yapımı Yüksek kalitede kaplamaya sahiptir. Hayatta ve tarihte unutulmaz evladiyelik mücevher diyebilirsiniz bu moda.  Eski üretim tekniklerini modern tasarımla birleştiren markanın detaylı ve özgün tasarımları, dünyanın her yerinde satılmaktadır.
Cihaz oldukça yüksek kalitede bir işçiliğe ve tasarıma sahiptir. Mühendislik harikası tasarımı, cilalı pirinç gövdeli, emaye kalkanı tasarıma sahip bu mod ahşap bir kasa içinde satılıyor. Cihazın hemen hemen her parçası benzersiz bir seri numarası ile numarandırılmış olmasıda onu daha fazla özel yapıyor.
Mod, hibrit(doğrudan pilden atomize) bir bağlantıya, neodymium mıknatıslı bir güç düğmesine sahiptir. 18350, 18500 ve 18650 pillere uyumlu üretilen bu mod piyasada en çok sevildi, ultra düşük voltaja ve çok yönlü fantastik bir tasarıma sahiptir.
Bu cihaza her isteyen sahip olamıyor. Belirli zamanlarda sınırlı adetlerde piyasaya sunulan bu mo sahip olmak gerçekten büyük bir ayrıcalık olmalı.
1%2BTemplario%2BMod%2Bby%2BPedro%2BMigue...ds%2B2.jpg
Templario Mod Fiyatı: 250 – 300 Dolar
esigarakulubu.com - ESK
Elektronik Sigara Kulübü, Elektronik Sigara, Premium Likit, Destek ve İnceleme Forumu
Cevapla
#2
E-phoenix firebird mini bu listede olmaliydi benceSmile
Ara
Cevapla


Hızlı Menü: